2733
2734
عنوان

بعد هشت سال ولم کرد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 68 پست
تو میخوای برگرده گلم؟

وقتی دوسم نداره چجوری برمیگرده😭

کاربری دوممه.منو عشقم باز منتظریم که شانسمون رو برای راضی کردن دوباره خانوادها امتحان کنیم لطفا شماهم برای رسیدن ب دلبرم مارو دعا کنید❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدایا واقعا سخته 

می‌دونی وقتی یکی بعدتر 8 سال ولت می‌کنه یعنی یکی دیگرو زیر نظر داره 

دوست منم بعداز ۴ سال پسره ولش کرد سر یه بهونه الکی بعدش فهمیدیم تا پسره همزمان با دوتا دختر بوده 

تو میخوای برگرده گلم؟

شما مردین!؟

کاربری دوممه.منو عشقم باز منتظریم که شانسمون رو برای راضی کردن دوباره خانوادها امتحان کنیم لطفا شماهم برای رسیدن ب دلبرم مارو دعا کنید❤
خدایا واقعا سخته  می‌دونی وقتی یکی بعدتر 8 سال ولت می‌کنه یعنی یکی دیگرو زیر نظر داره  د ...

نمیتونم اینو تحمل کنم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭میگفت نمیخام کسی دیگه تو زندگیم باشه ینی همش دروغ بود؟

من یکی میشناسم زیاد پیشش میرم ازش ی دعا بگیر 

اگه میخاد با دعا تو زندگیم باشه با دعام میره

وای چه حال بدیه  انرژیت تا اینجا اومد  سنگین شدم میخوام گریه کنم  درکت میکنم خیلی ...

اونم میدونست چقد دوسش دارم حالم بد میشه میدونست خونوادموو گذاشتم کنارربخاطرش رفت 😭😭😭😭

آفرین اصلااااا سمت دعا نرو  اصلاااااا

😭

نمیتونم اینو تحمل کنم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭میگفت نمیخام کسی دیگه تو زندگیم باشه ینی هم ...

ببین درکت میکنم 

ولی سعی کن هرچه سریع تر بتونی کنار بیای و قوی تراز قبل بشی 

بفهم دلیلشو ولی مطمئن باش هیچ آدمی بی دلیل نمیره 

شاید واقعا ارزشتو نداشته 

دوراشو که زد مثل س.گ پشیمون میشه که چیو از دست داده 

ببین درکت میکنم  ولی سعی کن هرچه سریع تر بتونی کنار بیای و قوی تراز قبل بشی  بفهم دلیلشو ...

گفت دلیلم همینه خونوادمو نمیتونم کاری کنم از اولم اشتباه بوده ادامه دادنمون دیگه علاقه ای بهت ندارم اما تو اون هشت سال دوبارر بهم خیانت کرده نمیتونم الان بگم دلیلش شاید اونه بیشتر داغونم میکنه😭

2706