2733
2734
دردم اینه دختر نیستممممم  رو دلم داره سنگینی میکنه هیچ راهی هم ندارم

یکی از هم کلاسی هام اینطور شد.الان ازدواج خوب کرده ۲تابچه دارن

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
اضافه وزنم که پایین نمیادهمکاربی شعور

آز بده شاید تیرویید داری 

یا مثل من بلغم داری ...همش باد داره معده 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم دارم جدا میشم،هنوز توی یه خونه ایم ولیجدا میخوابیم،شهر غریب هستم کسیو ندارم برم پیشش،منتظرم تموم شه برگردم پیش خونوادم،هر شب با قرص میخوابم،افسرده ترین حالت زندگیمو تجربه کردم

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️                          
یکی از هم کلاسی هام اینطور شد.الان ازدواج خوب کرده ۲تابچه دارن

با همون پسر یا یکی دیگ ؟ 

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔
خداراشکر که رهات نکرده  حواست باشه ضعف نشون ندی که اینو برات به عنوان یه عامل سو استفاده در ...

اره فعلا که خداروشکر هست 

نمیدونم ان شا الله که تا اخر میمونه 🥺

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔
میگه میخواد من و ولی نمیدونم حرفش چقدر صحت داره

دبگه رابطه برقرار نکنی ممکنه یهو بارداری خدایی نکرده و بچه نامشروع شه.

همون ۱بار شد؟دیگه رابطه برقرار نکنی !!!!!!!!!!!!

آز بده شاید تیرویید داری  یا مثل من بلغم داری ...همش باد داره معده

تیروییدم نرماله بلغم دارم ولی گرمی می خورم گر می گیرم دم نوش زنجبیل ودارچین لیموبه توصیه ی پزشک خوردم دوشب ارحرارت بدن خوابم نمی برددرضمن دورازهمگی یه همکارنفهم هم دارم ازدیشب به خودم قول دادم فکرکنم مجسمه اس وکاری باهاش نداشته باشم ولی متاسفانه کارهامون مشترکه

دبگه رابطه برقرار نکنی ممکنه یهو بارداری خدایی نکرده و بچه نامشروع شه. همون ۱بار شد؟دیگه رابطه برقر ...

یبار نبود چند بار بود‌ ولی دیگ نداشتیم 

اره فعلا که خداروشکر هست  نمیدونم ان شا الله که تا اخر میمونه 🥺

قول بده دیگه رابطه برقرار نکنی باشه آبجی گلم 

خدا مراقبت باشه الهی

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
با همون پسر یا یکی دیگ ؟ 

یکی دیگه.به نامزدش گفت که پرده ندارم و دعوا افتاد و همه فهمیدن.دیگه کم رنگ شد.

کاش راستشو نگی به نظرم دروغ هم حرامه .

کلا نگو تاشب ازدواج.اگه بکارت ببرن برای نامه چی؟

2706