2752
2734
پس اطلاعات نداری سهمیه پزشکی صفر های رتبه رو برمیداره

اره واقعا اطلاع ندارم.فقط می‌دونم دوست دخترم چند تا تجدید داشت وای دانشگاه دولتی قبول شد دختر منم با معدل ۱۹وهفتاد. دانشگاه دولتی.و دخترم می‌گفت به خاطر سهمیه بوده ومن بازم باور نکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سهمیه نداشتم که استفاده کنم ولی اگه بی سوادی وسهمیه راه پزشکی رو باز میکرد الان نصف مردم پزشک بودن.ق ...

پس بهتون توصیه میکنم یکم درباره این موضوع تحقیق کنید تا ببینید درصد بچه هایی که با یهمیه 25درصد پزشکی قبول میشن چجوریه! 

اونوقت حق میدید به اینهمه اعتراض

چندوقت پیش وزیر بهداشت تو یه گزارشی درباره انقراض متخصصین قلب و عروق درکشور طی چندسال آینده تو دلایل این موضوع خودش به وجود سهمیه برای ورود به رشته پزشکی و عدم توانایی این افراد برای ادامه تحصیل در تخصص های سنگین مثل قلب و عروق اشاره کرد 

شما منکر این موضوع هستین؟!؟!؟ 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
پس بهتون توصیه میکنم یکم درباره این موضوع تحقیق کنید تا ببینید درصد بچه هایی که با یهمیه 25درصد پزشک ...

نه عزیزم گفتم که خبر ندارم .وقتی دوست دخترم دانشگاه ملی قبول شد با وجود چند تا تجدید ودختر منم با معدل 19وخورده ای قبول شد دخترم گفت اون سهمیه داشته ولی بازم من گفتم نه لابد درس خونده.