2733
2734
اونوقت اون سه دونگ خونه به نامت شده؟ وکلا و محضردارا میگن این مدل مهریه که میگن فلان مقدار زمین و خ ...

با صلح نامه؟؟

صلح نامه اعتبار داره بنظرتون؟؟

هم دعا کن گره از کار تو بگشاید عشق، هم دعا کن گره تازه نیفزاید عشق :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان طلا گرونه معمولا 50 تا و اینا میزنن

فقط 39 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن! 
با صلح نامه؟؟ صلح نامه اعتبار داره بنظرتون؟؟

فقط زمانی مرد نمیتونه خونه یا ماشینو ازت پس بگیره دوباره 

که تو سند قید کنی به عنوان بخشی از مهریه 

یا اینکه خونه یا ماشینو به نام یکی دیگه بزنی 

مهریه زیاد الان ارزش نداره چون قسط بندی میشه و مجازات حبس هم وجود نداره خیلی از مردها هم که از اول اموالشان را می زنند به نام اعضا خانوادشون تا چیزی به زن نرسه  الان حقوق قانونی را بگیری اونم به صورت محضری خیلی بهتره ... در مورد مالی که وجود نداره میشه قید کرد اولین خانه ای که شخص می خره و چون حالا موجود نیست به جای اون یک مبلغ مشخص میشه .

مهریه کم معمولا پدر و مادر دخترا قبول نمیکنن این مقدارو

پدر و مادرم تصمیم را به عهده خودم گذاشتند. زمان ازدواج مستقل بودم از نظر مالی، هم شاغل بودم و هم آپارتمان داشتم. مخالف مهریه بودم و هستم. ولی عاقد گفتند بدون مهریه نمیشه. 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
خوبه پس  آخه یه سریا داماد هنوز چیزی نداره این مدل مهریه رو تعیین میکنن که از لحاظ قانونی بی ا ...

اینجا رسمه اگه دامادم نداشته باشه مینویسن بعدا به هر طریقی گیرش اومد باید بزنه به اسم عروس

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
مهریه زیاد الان ارزش نداره چون قسط بندی میشه و مجازات حبس هم وجود نداره خیلی از مردها هم که از اول ا ...

الان کدوم جوونی مال و اموال داره که بزنه به اسم خونوادش

البته کسایی که مث ما خودشون تک و تنها‌ان تو همه مراحل زندگی و الا یه عده هم هستن تا آخر عمر ساپورتن 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
2706