2752
2734

چند تا تاپیک قبلی منو بخونید متوجه میشید 

داشتم میمیردم از گریه جوری که چشام باز نمیشد از دلتنگی داشتم دق میکردم دیگه کم کم اروم شدم بعد۸ روز امروز اصلا بهش فکر نکردم عصری دیدم پیام داده 

🧘

قدمش مبارک

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی بهش فک نکنی سرو کلش پیدا میشه 

برا منم پیش اومده🗿 

خیلی عجیبه 

ولی خوشحال نباش .. اونی ک ی بار رف بازم میره 

هر وق ک برگش ی جور دیگ منو شکوند و بازم گذاش رف🥲

بی محلی و سردی واسه جذب کردن بچه هاست، من دیگه مخم نمیکشه میزنم تو دهنت ؛)  وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  
فقط فکر نکن بهش بخدا جوابه من احمق تازه دیشب میخاستم پیام بدم بهش خمب شد ندادم

حالا چرا رفته بود !؟

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
وقتی بهش فک نکنی سرو کلش پیدا میشه  برا منم پیش اومده🗿  خیلی عجیبه  ولی خوشحال نب ...

وای ینی چی ولی خوشحال نباش بازم می‌ره 😐

چرا انرژی منفی میدید حالا که بچه خوشحاله

آقایون دعوت به دوستی ندن
نه نرفت من بلاکش کردم در واقع چند وقت بود سرذ بود دیر سین میکرد منم عصبی شدم بلاکش کردم

اها 

پایدار باشین🥺🤍

بی محلی و سردی واسه جذب کردن بچه هاست، من دیگه مخم نمیکشه میزنم تو دهنت ؛)  وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  
2706