2752
2734
عنوان

کیا مدیتیشن میکنن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 121 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گوش هاتم احساس سنگینی میکنه بعدش درسته؟

نه فقط کسل میشم سریع خوابم میگیره مثلا دیشب خواب بد دیدم گفتم شوهرمو بیدارکنم از ترس باهاش حرف بزنم،بعد حس کردم صداش زدم بعد فهمیدم انرژی نداشتم حرف بزنم اصلا نتونستم صداش کنم،ولی خیال کردم بهش گفتم

توخواب و بیداری بودم 

نه حرز امام جواد دعایی که دعا نویس ننوشته دعا از امام هشتم رسیده به امام نهم  از سایت خریدم&nb ...

شما از چه سایتی خریدی؟میشه یه وقتایی به بازوم نبندم مثلا وقتایی ک جایی میرم یا کسی میاد خونم؟

نه فقط کسل میشم سریع خوابم میگیره مثلا دیشب خواب بد دیدم گفتم شوهرمو بیدارکنم از ترس باهاش حرف بزنم، ...

میدونم چی میگی کاملا درک میکنم

انشاالله که حل بشه 

این تجربه من بود امیدوارم کمکی بهت کرده باشه 

ناخنام کاشته اصلا برش نداشتم🤦🏼‍♀️ میخوام ریمو کنم دیگه

ای وای.برش دارین ناخن هاتونو بهتره.اصلا نمیشه خونه تمیز کنی آشپزی.غسل.۲سالی هست متحول شدم لطف خدا.شب ها رویای صادقه میدیدم.

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
2706