2733
2734
عنوان

پ کی شکمم گنده میشه😭😂

| مشاهده متن کامل بحث + 570 بازدید | 38 پست
منم بچه ی اولمه نگرانم!یعنی اشکالی نداره؟ شما ماه چندم شکم درآوردین ،دوستمم مثه من بود گفت دوماه آخر ...

بله بچه اول دوماه آخر شکم درست و حسابی داره فقط ولی بعدی ها زودتر 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من الان شکم دوممه، از ۱۹ هفته بزرگ شد، الان اندازه هفت ماهگی شکم اولمه با اینکه چهار ماه و نیمم

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی نی نیم میفرستین لطفاً 🌷🙏
2731
بله بچه اول دوماه آخر شکم درست و حسابی داره فقط ولی بعدی ها زودتر 

مررررسی عزیزم ،من تجربه ی بارداری ندارم بخاطر همین خیلی نگرانم سونوهامم همه خوب بودن خداروشکر ،اما شکم که ندارم نگرانم ،مخصوصا صبح زودا پامیشم دیگه محو میشه کاملا،😂

مررررسی عزیزم ،من تجربه ی بارداری ندارم بخاطر همین خیلی نگرانم سونوهامم همه خوب بودن خداروشکر ،اما ش ...

نگرانی بچه رو بد قلق می‌کنه 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

من ۲۵ هفته ام تازه یه کم اومده جلو ولی با لباس بیرون هنوز مشخص نیست

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
من ۲۴هفتمه هنوز شکم ندارم،😁 نمیدونم این بچه کجای دل منه آخه ،همه هم میگن چرا شکم نداری اصلا 

خوش به حالت مال من بزرگ بشه گنده میشه شکمم حتماً 🤭 میگن لگن بعضیا پهنه واسه همون شکم بالا نمیاد 

اِی نکبت بزنه به این دلِ عاشق من...(:🫠🖤
معمولا اینایی که شکمشون کوچیک بچشون درشت تر  مسخره نکنید اخه هم دیدم هم شنیدم😂

اره منم به چشم دیدم خواهر شوهرم عین خرس بچش ۳کیلو😐

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود. 🙂🙃
2706