2733
2734
هر چیزی مزایا و معایب خودشو داره ولی کلا ازدواج اینقدر فامیل نزدیک از لحاظ ژنتیک هم قابل قبول نیست م ...

دقیقا

فک کن مثلا آدم ازدواج فامیلی میکنه میاد رابطه داشته باشه آدم حس میکنه انگار با برادر خودش.....

حس خواهر برادری داره رسما

توی جهنمَم نمیشه یه زندگی درست داشت !! ۷۸

تو حقیقت رو گفتی بزار بگن اصلا

شاید شعورشون کشید و دست از تیکه و کنایه و این مسخره بازیا بردارن و خجالت بکشن

خیلی زشته واقعا یه زن به یه خانومه دیگه راجب بچه نداشتن تیکه بندازه😐

ببخشید ولی این تهه بیشعور بازیه

انشاالله همه به خواسته هاشون برسن منم به رشته ای که دوسش دارم...دعا کنین برام..:)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وآقا متاسفم برا فامیل چطور جرات دادن به خودشون بیان خواستگاریمون

شوهر من پسر عموی مادرم هستند

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731
زن دایی ها با ما چ کرده اند...🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😄😄😄

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

کلا آدم باید یه سری از حرفا رو تو دلش نگه داره حتی اگه خیلی بهت فشار بیاره هم نباید واسه کسی دردو دل کنی

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
انگار همه یه خاطره بد دارن از زن دایی هاشون😂

نیش و کنایه عروس ها دست کم از مادرشوهرها نداره😅

2706