2733
2734
من تاحالا با دوتا پسر تو رابطه بودم که جفتشون پزشک بودن اولی دوست داداشم بود حدود یک سال با هم بودی ...

چه خوب  امکان داره به شوهر تبدیل شه ؟ یا درحد همون دوسته 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همسر که نه ولی دوست پسرم پزشکه  

آخرین تاپیکم هم گفتم راجبش 

یه خانم منطقی😄😌  سرحال😀😍 و یه مقدار دم دمی مزاج😬😶 پشت این کاربری نشسته...(کاربری از اردیبهشت سال ۱۴۰۳ به من واگذار شده تاپیک های قبل از این تاریخ ارتباطی به من ندارن)

نمی‌دونم این حرف من رو باور میکنی یا میخوای بگی حسادت و گربه دستش به گوش نمیرسه ولی زندگی بعضی از پزشکا واقعا از دور قشنگه. خیلیاشون دغدغه کاری زیاد دارن بیشتر اوقات خیلی وقتا پیش میاد خسته و بی حوصله باشن. خیلی وقتا با خانم ها و دختر های زیادی سرکله میزنن و باید صبوری کنی و بهت برنخوره. خلاصه که اینطوریاس

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
من تاحالا با دوتا پسر تو رابطه بودم که جفتشون پزشک بودن اولی دوست داداشم بود حدود یک سال با هم بودی ...

چجوری با مشاور کنکورت دوست شدی اون بهت درخواست داد؟

شاید باورتون نشه اما اگه اینجا به کاربر مردی بگید هول نی نی یار تعلیقتون میکنه.  
چه خوب  امکان داره به شوهر تبدیل شه ؟ یا درحد همون دوسته

واقعا من جدی نگرفته بودم و در حد همون دوستی میدونستم ولی خب خودشو علاقه اش رو بهم ثابت کرد

با این که من خونوادم از رابطه ام خبر نداشتن یه بار که بحثمون شد مادرش ب مادرم زنگ زد و قرار شد بعد کنکور من،حلقه بیارن

وابستگی و علاقه از سمت اون آقا بیشتر بود تا من

چجوری با مشاور کنکورت دوست شدی اون بهت درخواست داد؟

اره خیلی اتفاقی آشنا شدیم و من ایشون رو به عنوان مشاور گرفتم و کلا کارمون درسی بود 

هروقت حضوری میرفتم پیشش نگاهاش خیلی خاص بود

و اگه یه جلسه نمیرفتم خیلی ناراحت میشد 

به بار موضوع یکی از خواستگارامو که خونوادم قبولش داشتن و من مخالف بودم باهاش درمیون گزاشتم خیلی بهم ریخت

همون شب پیام داد که من میخواستم تا بعد کنکورت چیزی بهت نگم اما بهت علاقه مندم و این حرفا😑😂ناگفته نماند منم ازش خوشم میومد 

2706