2733
2734
عنوان

کنکوری ام🦧🌱

1479 بازدید | 130 پست

واقعا چرا من اینقدر بی نظم و نفهمم مشاور گرفتم کتاب خریدم کلی امتحان دارم نهایی نزدیکه ولی نمیتونم بخونم هرکاری میکنم الا درس خوندن 

هدف دارم 

خانوادم چشم امیدشون به منه 

کلی برا خودم برنامه می‌ریزم تو ذهنم ولی عمل نمیکنم فقط رویا پردازی دارم 

توروخدا بهم کمک کنید دلم میخواد مثل بقیه درس بخونم نمرات خوب داشته باشم💔

جای خواهرم باشید بهم کمک کنید 

بگید چیکار کنم

فحش میخوای

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم دقیقا مث توام ..حالم بده ازین وضع

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣

ترخدا هرکاری کردی به منم بگو دیگ نمیدونم چ خاکی تو سرم بریزم

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
نمیدونم حالم از خودم بهم میخوره خیلی ذهنم اشفته‌ست هر فکر چرت و‌پرتی تو مغز من هست جز درسسسس

تو منی یا من توام😭

نمیدونم حالم از خودم بهم میخوره خیلی ذهنم اشفته‌ست هر فکر چرت و‌پرتی تو مغز من هست جز درسسسس

دقیفا من خسته ترینم 

اصلا اینطوری نبودم یکساله داغون شدم حالم از خودم بهم میخوره

بچه ها بگید کلاس چندید

پشت کنکوری

2706