2733
2734
عنوان

زنیکه بیشعور فکر کرد من آجی مامانمم

| مشاهده متن کامل بحث + 858 بازدید | 54 پست

چه ربطی داره داداش من ۵۰ سالشه من ۲۷ شاید مامانت خیلی جوون دیده میشه

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عیبی نداره مادر شوهر من  متولد ۱۳۳۷ خواهرش ۱۳۶۲

مگه نمیشه خواهر جوون داشته باشی

مثبت فکر کن، احتمالا مامانت ۳۰ ساله مینماید، بش نمیاد دختر بزرگ داشته باشه

افتاده درختی که به خود میبالید از داغ تبر به خاک غم مینالیدگفتم چه کسی به ریشه ات زد گفتا؛ آنکس که به زیر سایه ام‌ میخوابید.

عزیزم ربطی نداره من 19 سالمع مامانم 39سالشع هر جا میریم فک میکنن خاهریم ماشالا مامانم جوونه رفته بودم باهاش باشگاه گفت دخترمه گقت اصلا بهت نمیاد انگاری خاهرته با بابامم همینطور رفتم دکتر هفته پیش دکتر فک کرده بوذ شوهرمه 😂

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم 38 سالمه یه دختر 19 دارم چند روز پیش آرایش کرده بودم موهامم بلوند کردم رفته بودیم خونه ی مامانمینا بعد داداشم گفت آبجی ماشالله بهت نمیخوره یه دختر 19 ساله داشته باشی انگار خواهر هستین و سه چهار سال فرقتوته 😂کلی ذوق کردم 

بعد از چند روز با بچه هام رفته بودیم زیارت گوشیه من دست پسرم بود با دخترن رفتن دستشویی خیلی دیر کردن اونجا به یه خانمی گفتم میشه با گوشیه شما زنگ بزنم ببنم دخترم کجا هستن؟ خانمه گفت شماره بگید من خودم بهشون میگم شمارمو گفتم پسرکوچولوم گوشی رو جواب داد خانمه بهش گفت کجایین مادربزرگت منتظره شماس

😂😂😂فک کرده بود من مادر بزرگشم😰

جای جوش و تیرگی  لبمم سیاهه

پوستت سبزس؟

ببین سه روز در هفته 

آب بریز تو قابلمه یکم بابونه وگلاب بریز توش بزاربجوشه ی حوله هم بکش سرت بخار بده بعدش صورتتو بااب سرد بشور بعد جوانه گندم وسدر یا ماست روباهم قاطی کن بزار رو صورتت ۱۵دیقه بمونه بعد بشور بهت قول میدم پوستت مثل اینه میشه 

شیرینی جات وغذای شور وچرب رو هم ب حداقل برسون

https://harfeto.timefriend.net/17055120163806

[QUOTE=337780931]ولش ازمن بدتر نیس😂 داداشمو بردم کفش بخره مردتیکه برگشت به داداشم گفت به مامانتون قیمتو گفتم بعدمن ...[/QUOTE

دقیقا چند سال پیش این اتفاق واسه منم افتاد 

بعد عصبانی شدم به فروشنده گفتم به من میخوره بچه این بچم باشه 

بیشعور گفت نه میخواستم مطمعن شم 😑

بی بی هم نشدیم .........  شازده و مش قربون بخاطرمون جنگ کنن 🤧😅
امضات🥺💔 ان شاءالله که دوباره حامله میشین و خدا بهتون یه نینی سالم و صالح میده منم چندبار سقط رو تج ...

مرسیی عزیز دلممم انشاله🥲❤️تجربه تلخیه دیگ کاش هیچکس تجربش نکنه

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2706