2752
2734
عنوان

معیار های زیبایی تون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 147 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی من خراب دوست دارم مثلا دندوناش خراب باشه😌😂

اخی😁

2731
نه سالمه قد بلندا استخون بندی درشت تری دارن همین الان حساب کردم کمترین وزنی که سالمم هست در این حال ...

پس لب مرز کمبود وزن دوست داری😁

من خودم 56 کیلوام قدم 164 خیلییییی لاغر دیده میشم دستام لاغره لاغره که اصلا قشنگ نیست، حس میکنم این وزن برای منم کمه چه برسه کسی که 175 باشه

البته سلیقه ها متفاوته❤️

هرچی.. 
پس لب مرز کمبود وزن دوست داری😁 من خودم 56 کیلوام قدم 164 خیلییییی لاغر دیده میشم دستام لاغره لاغره ...

شاید استخون بندیت زیادی کوچیکه و یا وزنت همش ماهیچه ست یا وزن استخونته

شاید استخون بندیت زیادی کوچیکه و یا وزنت همش ماهیچه ست یا وزن استخونته

استخوان بندیم آره مخصوصا قسمت بالاتنه خیلی ظریفه

چربی هم اگه بخوا تو بدنم ذخیره بشه همش میره تو باسن و شکم

کلا اگه چاق بشم خیلی بدترکیب میشم😂

هرچی.. 
استخوان بندیم آره مخصوصا قسمت بالاتنه خیلی ظریفه چربی هم اگه بخوا تو بدنم ذخیره بشه همش میره تو باس ...

اشکال نداره بجاش فکر کنم حتی اگه اضافه وزنم بگیری معلوم نمیشه🥲😂😂

اشکال نداره بجاش فکر کنم حتی اگه اضافه وزنم بگیری معلوم نمیشه🥲😂😂

دقیقا همینطوره تا یه جایی اگه اضافه وزن داشته باشم مشخص نمیشه

ولی اگه زیاد چاق بشم دیگه خیلی افتضاح میشه

هرچی..