2733
2734
عنوان

شما اگه یه فلش پیدا کنید که توش پره فیلم باشه چیکارش میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 38 پست

یک بار پیدا کردم 

یک عالمه عکس و فیلم توش بود  

یکم توی فلششو نگاه کردم دیدم چیز خاصی نیست .

جلوی مغازه ایی کوافتاده بود رفتم گفتم اگر کسی فلشی گم کرده بود شمارمو دادم گفتم اومد دنبالش دست منه 

کسی نیومد دنبالش بعد ی مدت پاک کردم خود فلشو استفاده کردم

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

برام مسائل شرعی مهمه

فیلما رو نگاه نمیکنم جایی ک پیدا کردم چندتا اگهی میزنم اما اگه خبری نشد همه رو پاک میکنم تا دست کسی نیوفته

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اما اسی نگران نباش پاک میکنه بنده خدا 

تواین دوره زمونه کسی دنبال دردسر نمیگرده

تازه اگه اونم کسی پیدا کنه ممکنه زیر ماشین و موتور له بشه

هر انسانی در حال نبرد با دشواری‌های زندگی خودشه،با هم مهربان باشیم و اگر نمیتوانیم حداقل زخم نزنیم.🖤🥀

راستش یکی دو تاشو نگاه میکنم اگه برام جذابیتی نداشته باشه دیگه بیخیال بقیه میشم اخه فیلم خونوادگی بقیه چرا باید برام جذاب باشه اصلا ، همونجا که پیدا کردم اگهی میزنم

بهش نگاه میکنم ببینم عکس نی نی یا بزرگسال 

اگه تونستم صاحبشو پیدا میکنم 

نتونستم  

اگه بزرگسال بود پاک میکنم دست کسی نیفته 

نی نی بود دلم نمیاد 

همونجوری برش میدارم شاید خبری از صاحبش شد

همیشه تو همه امور خودم رو میزارم جای طرف ، همونطور که دلم میخواد و دوست دارم ، همونجور رفتار میکنم...

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......

من هیچی پیدا نمیکنم🙂

هیچی از روزمین یا هرجای دیگه برنمیدارم 

آه طرف پشتشه، حتی اگر یک سوزن باشه 

به خاطر همین هیچ نظری ندارم

احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند  استالین دیکتاتور روسیهً ،خواست که برای او مرغی بیاورند او آنرا گرفت در حالیکه با یک دست آنرا میفشرد با دست دیگر شروع به کندن پرهای آن مرغ کرد مرغ از درد فریاد می زد و سعی می کرد از هر راه ممکن فرار کند. پس از پایان کار به یارانش گفت: "حالا ببینید چه اتفاقی می‌افتد" او مرغ را روی زمین گذاشت و چند دانه گندم جلوی او ریخت و از او دور شد همکارانش دیدند که مرغ بیچاره در حال درد و خونریزی او را دنبال میکند استالین با دانه‌های گندم ، مرغ را به هر گوشه از اتاق بسمت خود می‌کشید در همه این مراحل مرغ پی در پی ، او را تعقیب می‌کرد و قدم به قدم همراه او بود!!استالین گفت:مشاهده می‌کنید که مرغ با وجود تحملِ تمام دردهایی که من برای او ایجاد کردم؛ به دنبال من می‌آید  احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند!
2706