2752
2734
عنوان

عروسیم پریودم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 5865 بازدید | 182 پست
بیشتر از اینکه بخوام کنکاش بکنم ببینم چند سالشه دلم براش سوخت که چرا یه بچه ۱۴ ساله که وقت درس خوندن ...

اونوقت اگه همون بچه ۱۴ ساله دوست پسر داشته باشه کلی پیشرف می‌کنه و تو زندگیش موفقه از نظر شماها

من خودم ب چشم دیدم کسایی که زود ازدواج کردند بعداً تو ۲۰ سالگی مثلاً، خیلی از هم سن و سالشون جلوترن و بسیار در زندگیشون موفقن هم تجربه زیادی دارند هم درسشونو خوندن به نحو احسن هم به کارهای دیگه‌ای در کنار درس رسیدن مثلاً خیاطی آشپزی زبان هنر و...

و از نظر علمی ثابت شده کسانی که مشغله‌های زیادی دارند، بیشتر به کارهاشون می‌رسند و کار بهتر و با کیفیت‌تری دارند

دوستم میگه تو مدرسمون کسایی که ازدواج کرده بودن نمراتشون بالاتر بود

من خودم فکر می‌کنم دلیلش این باشه که آدم اگه مشغله‌های زیادی داشته باشه باعث میشه برنامه‌ریزی کنه و به همشون برسه ولی اگه فقط یه هدف داشته باشه همش اهمال کاری می‌کنه و همونم پشت گوش می‌ندازه

خلاصه بگم که آدم باید قدر تک تک لحظه هارو بدونه ولی خیلی مجردا بیشتر به فکر عشق و حالن تا زندگی‌

بچه ها من باورم نمیشه یه ۱۴ ساله پشت این کاربری باشه شما باورتون میشه؟

من ترسی از گفتن حقیقت ندارم

من راستشو گفتم ولو به ضررم باشه (که هست)

حالا اگه دروغ می‌گفتم ۲۵ سالمه همه باور می‌کردند و هیچکی هم هیچی نمی‌گفت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس