2733
2734
بخدا یه پارک نمیبره بچه ها رو یا میگه هوا سرده یا میگه گرمه یا میگه بچه ها مریض میشن هیچ محبتی نمیکن ...

ماشالله دل نیست دریاست حیف خدا به یه سری مرد بی لیاقت بچه میده مادر بسوزه و بسازه پدر پی عیش و نوش البته همه پدرا این نیستن 

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ماشالله دل نیست دریاست حیف خدا به یه سری مرد بی لیاقت بچه میده مادر بسوزه و بسازه پدر پی عیش و نوش ا ...

تازه عکس بچه هامو فرستاده برای اون زنه براش نوشته بچه هام عاشق من هستن برعکس مادرشون

عزیزدلم این حدیث وببین ان شاءالله همسرتون لیاقت هدایت و داشته باشه💚

حدیث روز✨️

💕💕امام صادق (علیه‌السّلام):

خانواده و اموال خود را با قرائت💚 سوره نور 💚حفظ کنید و زنان خود را به وسیله آن مصون و محفوظ نگه دارید،

💎زیرا کسی که دائماً روزی یک‌بار این سوره را قرائت کند، هیچ فردی از اهل منزل او به فحشا کشانده نخواهند شد

کسی هر شب🌠 یا هر روز 🌞به صورت مداومت بخونه هیچ یک از اهل بیتش، خاندانش از نوه نتیجه بچه و....به گناه جنسی و انحراف جنسی دچار نمیشه تابمیره که شامل چشم چرانی، زناو....میشه💕💕

این یکی از آثار سوره مبارکه ی نورهست☀️

خداجونم عاشقتم😘😍
تازه عکس بچه هامو فرستاده برای اون زنه براش نوشته بچه هام عاشق من هستن برعکس مادرشون

من آرومم من آرومم چیزی نیست آخه مردم آنقدر بی شرف با وجود زن و بچه 

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن
خودشون شوهروبچه دارن

دیگه بد تر اون زن آنقدر هرزش که با وجود شوهر و بچه دست، بر نمیداره 

اون تازه پروعه میگه تقصیر تو هست من باید جدا میشودم ازت اخلاق نداری ولی چون صاحب نداری نمیخوام دلم نمیاد آورت کنم خو عوضی اخلاق ندارم بخاطر این کاراته به خاطر توهستش که حال روزم این شده از اول زندگی همش گفت بچه نزاشت جم بخورم تا میخواستم یه کاری کنم هی گفت اول بچه به بچه برس به زندگیت برس

واقعا میخوای جدا شی ؟به نظرم جدانشو فوقش ببرش مشاوره اگه قبول کرد یا برو قهر جدایی آخرین مرحله یه&nb ...

وقت نمیزاره برام محبت نمیکنه تا از سرکار میاد میگه بچه رو ببر تو اتاق میخوام بخوابم صبح تا شب تو خونه هستم شب هم که میاد اینطوریه

بعد میگه من صبح تا شب جون میکنم برای این زندگی بخدا موهامو فروختن پولشو دو دستی تقدیمش کردم ارثمو گر ...

اشتباه کردی عزیزم

مردا اگه زیاد رو بدی و تو دست و پاش باشی از چشمشون میفتی 

ببین دخترای مغرور رو همه دوس دارن

2706