2752
2734

اشتباهی دستبند دوستیش رو انداختم دور با پلاستیک و کلی گریه کرد قرار بود با دوستش بندازه ۸سالشع

خونه مامانم بودیم و کلی گریه کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آنقدر گریه کرد کلافه شدم و پدرم خواب بود

همش گفتم بابا بیدار میشه ساکت و باز ادامه داد یهو داد زد رفت در اتاق رو کوبید باز هیچی نگفتم دیدم از کمد دیواری داره صدا میاد انگار کسی با مشت پشت هم می‌کنه که بعداً فهمیدم سرش رو میکوبید و گریه میکرد

منم یهو قاطی کردم و بدو رفتم در اتاق رو باز کردم و زدم رو کتفش البته نه خیلی محکم و با اخم

یهو با گریه گفت نزن منو چرا میزنی😞😔همون لحظه قلبم مچاله شد بخدا

صورت توپولیش با موهای چتریش دلم رو آتیش میزنه یاد اون لحظه نیافتم که از گریه قرمز شده بود😭😭😭

اگر شکلش یادته برو مشابه همون بخر 

بخدا قبل اینکه دعواش کنم گفتم همین الان میریم بازار برات میخرم از اون خوشگلتر حتی اگه پیداش نکردیم اما می‌گفت من همووونو می‌خوام چرا انداختی دور.کلا خیلی بچه‌ی وابسته به وسایلشه .به خدا دوتا اتاق داره ماشاالله وسیله هاش زیاده هر چی هم ببینه باید بخره

بخدا قبل اینکه دعواش کنم گفتم همین الان میریم بازار برات میخرم از اون خوشگلتر حتی اگه پیداش نکردیم ا ...

آخی عزیزم تعصب خاصی روی قول و رفاقتش داره 

من خودمم بچه بودم دوستم یک کاغذ نوشته هم بهم میداد 

قایم میکردم 🥺

بی هیچ بهانه‌ای سراغم را بگیر ⁦🐣
آخی عزیزم تعصب خاصی روی قول و رفاقتش داره  من خودمم بچه بودم دوستم یک کاغذ نوشته هم بهم میداد& ...

دقیقا دقیقا 

حتی یه برگه از دفترچه ای که دوستش بهش داده یا استیکرای کوچولووو رو هم نمی‌ذاره دور بریزم

هيچكار بچه ات يه مقدار لوسه همينطور ادامه بدي بدترم ميشه سنش كم نيست درك نكنه ممكنه اتفاقي چيزي گم ب ...

چون بچه‌م هست نمیگم اما واقعا لوس نیست خیلی هم همه میگن عاقله اما امروز رو دنده ی لج بود یکم سرما خورده شاید بخاطر اون بود .وگرنه من تا امروز آنقدر ازش عصبانی نشده بودم چون خودش عاقلانه رفتار می‌کنه 

دقیقا دقیقا  حتی یه برگه از دفترچه ای که دوستش بهش داده یا استیکرای کوچولووو رو هم نمی‌ذاره دو ...

الهی بگردم 🥺❤️مراقبش باش 

و بیشتر بهش محبت کنید و براش وقت بذارید 

همه بچه ها نوجوان ها جوان ها یک رفیق دارن که براشون ارزشمند هست و حتی یک دست نوشته ساده یا یک جمله اونا براشون خیلی ارزش داره

بی هیچ بهانه‌ای سراغم را بگیر ⁦🐣