2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عه، خونه ماهم خیلی دعوا میشه چند بار داداشم زده گلدونارو شکسته منم خیلی عصبی میشم جدیدا با کل خانواد ...

آرعهه تاثیر داره 

انرژی منفیو دفع میکنه

اگ میخوایین بازو بندش هست بگیرین یا انگشتر 

ولی اونا کبیره هست و باید نمازشم بخونید

اینی ک من گفتم بنویسه اسی صغیره ست نماز نداره

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
2731

پدر دوستم روحانی هست رو کاغذ برام نوشت ۱۰۰ تومن

من که تاثیری ندیدم ازش نمیدونم شایدم تاثیر داشته و من متوجه نشدم

هرکس به تمنای کسی غرق نیاز است 🍃 ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است 🕊🖤
من  خودم نوشتم منتهی صغیرشو

خوب اثری دیدی ازش؟

❌️لطفا فقط فقط خانما تو تاپیکای من شرکت کنن ❌️ عشقم فقط همسرم تموم زندگیمه میمیرم براش 💝من انشاالله سال جدید ۱۴۰۳ یه بچه ی خوشکل و سالم دارم از خدا میخوام به  من وهمه ی منتظرا بچه ی سالم و صالح بده آمین 🥲یه صلوات برام بفرست ممنونم 🤲🤲🤲🤲 ❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️
آرعهه تاثیر داره  انرژی منفیو دفع میکنه اگ میخوایین بازو بندش هست بگیرین یا انگشتر  ولی ...

چه روزی نوشتین و اینکه کاغذ خط دار یا بدون خط و خودکار یا مداد مهمه اینایی که گفتم؟

❌️لطفا فقط فقط خانما تو تاپیکای من شرکت کنن ❌️ عشقم فقط همسرم تموم زندگیمه میمیرم براش 💝من انشاالله سال جدید ۱۴۰۳ یه بچه ی خوشکل و سالم دارم از خدا میخوام به  من وهمه ی منتظرا بچه ی سالم و صالح بده آمین 🥲یه صلوات برام بفرست ممنونم 🤲🤲🤲🤲 ❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️