2733
2734
عنوان

شوهرای شما هم وقتی به یه زن زل میزنن چشاشون برق میزنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 64 پست
چجوری کنار اومدی با این موضوع عزیزم.من یه مدت اوکیم کنار میام دوباره حالم بد میشه اعتماد به نفسم گرف ...

کنار نیومدم حقیقتش 

حتی دیدم با دخترا صحبت میکرد تو فضای مجازی 

خیلی بابتش اذیت شدم هیچوقتم نمیبخشم 

خودمو سرگرم کردم با کارای خودم انرژیمو گذاشتم رو پیشرفت خودم به جای اینکه حواسم به اون باشه  مرد سیو چند ساله رو من نمیتونم تربیت کنم کار مادرش بوده 

به همین خاطر برام اهمیتشو از دست داده 

منم انرژیمو به جای تدر دادن برای اون میذارو روی خودم روی چهرم درسم کارم 

اونم به نگاه کردناش ادامه بده تا ببینه تهش براش ریدن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کنار نیومدم حقیقتش  حتی دیدم با دخترا صحبت میکرد تو فضای مجازی  خیلی بابتش اذیت شدم هیچو ...

وای چه زن قوی هستی عزیزم افرین بهت.صد در صد میدونم مثل من شرایط طلاق نداری وگرنه طلاق میگرفتی

آدما ارزش غصه خوردن ندارن پس بخند
وای چه زن قوی هستی عزیزم افرین بهت.صد در صد میدونم مثل من شرایط طلاق نداری وگرنه طلاق میگرفتی

من از این قضیه استفاده کردم اون با دخترا حرف زده بود مجشو گرفتم به گوه خوردن انداختمش تا جدایی رفتم خودش نذاشت بابت همین موضوع حق طلاقمو گرفتم