2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چچجوریه کامل بگو

چیشو بگم ؟

خوشگله 

خوش هیکله

پولداره

تحصیل کرده و موفقه

لجباز و یه دنده اس 

با بچه ها خوش اخلاقه 

مجرده 🤣

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
خب چطوریه توضیح بده

یک عدد زن زلیل سرهنگم هست ب اجازه زنش نفسم میکشه فقط اهل مسافرت گشت گذاره از 12ماه خدا 11ماهش در سفرن خیلیم رو تمیزی وسواسه البته زنشم همینجوریه طوری ک اصلا دوس ندارم برم خونشون احساس راحتی نمیکنم اولویتشم فقط زنش بچش و خانواده همسرشه خیلیم اهل رفت امده

من و نی نیه هشت هفتم خدا بدون هیچ درمانی باردار شدم.مرسی خدا

داییم آذریه ولی نمیدونم نیمه اولشه‌ یا دومش‌

مرموزه‌، کم حرف، اهل کنایه و تیکه انداختن ب آدمای ضعیف تر، خانواده دوست 

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

بنظرم هیزی لاشی بودن ب متولد ماه بستگی ندارره همه ماهه امکان داره خوب بد باشن من داداشم اهل نمازه خیلیم خوشتیپه اهل ورزشه همه چیش عالیع ولی اون قسمتی اعصاباتیش بده ی مدلی میشه ک اصلا انگار اون ادم نیست میشوره میزاره کنار قشنگ

من و نی نیه هشت هفتم خدا بدون هیچ درمانی باردار شدم.مرسی خدا
2706