2733
2734
حس میکنم دارم برای خودم میگم  اگه میخونید یه اعلام حضور کنید😑

اگه اینا رو خونده بودم غلط میکردم تو شب بین درختا برقصم😣

از سال ۹۷ کاربر اینجام گاهی ترکوندنم😫گاهی خودم ترکیدم😆نی نی سایت و بچه های اینجا رو خیلی دوست دارم😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

در سال ۱۹۸۰ یک پیرمرد انگلیسی عروسک ساز ۱۰ عروسک به شکل تصویر ساخت و در مغازه کوچک خود به ۱۰ کودک داد. این پیرمرد قدی کوتاه داشت و همیشه یک کلاه بر سر میگذاشت.

بعد از یک هفته تمامی کودکانی که این عروسک را خریده بودند در ساعت ۳ نصفه شب از خواب بلند میشدند و پیرمردی را درگوشه اتاق خود میدیدند و از ترس گریه میکردند.

پدر و مادر انها از کودکان میخواستند تا این پیرمرد را نقاشی کنند.

تمامی انها یک پیرمرد با قدی کوتاه و کلاهی بر سر کشیدند.

هنگامی که پدر و مادر انها متوجه شدند این خواب های وحشتناک از آن عروسک آبی است عروسک هارا سوزاندند و سراغ مرد رفتند اما هیچ اثری از پیرمرد نبوده

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

دریاچه عجیبی تو هند هست که هر سال با آب شدن برف، تعداد زیادی اسکلت و جمجمه انسان، از ارتفاعات به این دریاچه میریزه. هنوز ماجرای مرگ این همه انسان با قدمت 1200 سال ، مشخص نیست!

در اوایل قرن نوزدهم یك داستان نویس که بیشتر داستان‌ ترسناك مینوشت بنام ادگار آلن پو داستانی به این مضمون نوشت که یك کشتی در دریا غرق می‌شود و فقط چهار نفر از میان مسافرانش زنده میمانند به سبب طی شدن روزهایی متوالی سه نفر دیگر تصمیم میگیرند فرد جوانتر که نامش ریچارد پارکر بود را کشته و بخورند در عالم واقع و در سال 

یك کشتی باری به نام فوندرد میگوبینتا در دریا غرق شد و تنها چهار نفر از مسافران زنده ماندند که سه نفر از مسافران اقدام به قتل و خوردن عضو جوانتر گروه نموده و اسم آن جوان نیز ریچارد پارکر بوده است

.

عجیب ترین فعالیت حفاری در تاریخ بشریت! [ بهتر است اول متن زیر را بخوانید و بعد به سراغ ویس بروید ]

چاه “ابرژرف کولا" معروف به دروازه جهنم ، عمیق ترین چاه ساخته بشر و عمیق ترین حفره مصنوعی کره زمین است که تئوری های بسیار زیادی از زمان اتمام پروژه تا به امروز مطرح شده است . در سال ۱۹۶۵ موقعیت حفاری آن انتخاب شد و در سال ۱۹۷۰ ، دولت شوروی دستور به شروع آن را داد . ابتدا هدف از این حفاری ، رسیدن به عمق ۱۵۰۰۰ متری بود که پس از اتفاقات عجیبی که رخ داد ، پروژه در عمق ۱۲۲۶۲ متوقف شد .

چه اتفاقاتی موجب توقف این پروژه شد ؟ هنگامی که مَته به عمق ۱۲۰۰۰ متری رسید ، پرفسور آزاکوف و تیمش ( یکی از بهترین زمین شناسان تاریخ که مسئول این پروژه بود ) احساس کردند که مته سرعت عجیبی پیدا کرده است ، که این موضوع از نگاه آنها دو دلیل داشت ، یا مته شکسته شده بود و یا مته وارد غاری شده بود !

وقتی مته را به بالا آوردند ، کاملا شوکه شدند: مته کاملا ذوب شده بود!! آنها دماسنجی را به چاه انداختند و دماسنج قبل ذوب شدن ، دما را ۱۸۰° سیلسیوس نشان میداد ، در صورتی که دمای پیش بینی شده از سوی دانشمندان ، ۱۰۰° سیلسیوس بود .

جن واقعیت است یا افسانه :

بنا بر آیات مختلف قرآن که به حیات جنیان و غذا خوردن آنها اشاره دارد ، وجود جن امری کاملا طبیعی و واقعی است ، نظر شما چیه ؟

بررسی برخی آیات :

- «این موجود عجیب پیش از آفرینش انسان، خلق شده است».(سوره حجر، آیه 27)

«جنیان از شعله‌های آتش آفریده شده‌اند».(سوره الرحمان، آیه 14) «جنیان همچون انسان‌ها، دسته دسته به دنیا آمده و بعد به جهان آخرت خواهند رفت».(سوره فصلت، آیه 25) آنها نیز نر و ماده دارند.(سوره جن، آیه 6) آنها نیز تمایلات نفسانی دارند.(سوره الرحمان،آیه 56) تعداد جنیان بیش از آدمیان است.(سوره انعام، آیه 128)

در اوایل قرن نوزدهم یك داستان نویس که بیشتر داستان‌ ترسناك مینوشت بنام ادگار آلن پو داستانی به این م ...

از این خیلی خوشم اومد 

انگار نویسنده خیر از آینده داده بود

شاید قانون دنیا همین باشد ، من صاحب آرزویی یاشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگریست …

میدونستید جادوگران پیر و زشت تو کارتون ها و فیلم ها میبینید انسان هایی که پیر شدند نیستن !؟ و نوعی جن هستند ! نوعی جن به اسم عفريته ، ساحره که بدترین نوع جن هستند بیشتر تو بیابون ها و جنگل ها زندگی میکنند !

قلمرو سکوت در مکزیك ؛ سرزمین اسرار آمیز

بدون شك از اسرا آمیز ترین و راز آلود ترین مکان‌ ها در زمین یك ناحیه‌ موسوم به قلمرو سکوت در مکزیك است که در زمان ورود به این ناحيه تمام ابزار الکترونیك مثل تلفن همراه شما از کار افتاده و رادیو کار نمیکد و قطب نما جهت درست را نشان نمیدهد حیوانات در این ناحیه هرگز از خود صدا ندارند و به محض ورود به این سرزمین عجیب و مرموز بدنتان هم کرخت میشود و چندین دانشمند گفته اند بین این ناحیه و مثلث برمودا و اهرام مصر رابطه وجود دارد ، شاید مناطقی مانند قلمرو سکوت و یا مثلث برمودا یك نوع منبع جهت تامین انرژی و یا یك درگاه جهت تماس فرازمینیان باشند

2706