2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مسلما جوون که نیست اصلا و ابدا!

امااااااا ۶۰ساله داریم تا ۶۰ساله بعضی هاسون پیر و فرتوت هستن و بعضی ها هم هنوز سرحال و مثل چهل ساله ها میمونن

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
.
2731

سر نوجونی پیج اول

فرکانساتونو بزارید رو حال خوب و شادی                   غصه بخوری میگذرد بخندی هم میگذره  پس بخند و شکر کن  بزار تو فرکانس شادی قرار بگیری  اگه میبینی زندگیت رو دوست نداری فرکانست رو عوض کن  

بستگی به دل آدم داره بستگی داره چقدر غصه بخوری بستگی داره چقدر شاد باشی خودم 50 سالمه حسم25 سال

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*

درکل میانساله

ولی بعضیا تو این سن خیلی پیر شدن و مثلا موهاشونو دیگه رنگ نمیکنن و پوستشون افتاده و چروکیده شده دیگه به خودشون نمیرسن و زندگی خودشونو تموم شده میدونن اونا قطعا پیرن

بعضیا هم تو این سن زندگی شاد و سرحالی دارن و همسر خوبی دارن و بچه کم سن دارن و امید به زندگی دارن تغذیه خیالم وززن مناسب و ورزش و اونا میانسال هستن

خودم اما فکر کنم شصت سالگی جوون باشم

بعضی‌ها 30 سالن ولی پیرن سن فقط یه عدده محمد خردادیان دیروز میگفت67 سالمه

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*

بستگی به ادمش داره الان یکی مثل مهران مدیری پیر محسوب نمیشه بس که سرحاله

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
2706