2752
2734
عنوان

با احترام به روانشناسا اعتقادی ندارم به تراپی..

| مشاهده متن کامل بحث + 992 بازدید | 47 پست
متاسفانه وی نی ان روشن بوده و تو اینستا سرچ کرده و بزاش پیج باسن بزرگ آورده😔

با مهربونی باهاش حرف بزن، بقول قدیمیا زبون ش بگیر، مثلا بگو دختر گلم چی سرچ کرده، بعدش بگو چقد ب..ا...س...ن ، مثلا بگو میخای دکتر بشی؟ یواش یواش حرف بزن‌ ، بگو خدا دوس نداره اینا رو نگا کنیم ، از این حرفا...

شما گفتین علمش رو دارن ولی راهکاراشون عملی نیست من گفتم چون خودشون عمل نمیکنن نمیشه گفت راهکارشون ک ...

عملی هست ولی در سطح یه انسان عادی نیست

یعنی مثل ربات عمل کنی در لحظه فقط و فقط از رو نظریه 

از توان من خارجه چون با توجه به احساساتم و شرایطم رفتار میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با مهربونی باهاش حرف بزن، بقول قدیمیا زبون ش بگیر، مثلا بگو دختر گلم چی سرچ کرده، بعدش بگو چقد ب..ا. ...

فردا باید باهاش حرف بزنم

امشب که دیدم سرچارو

ازش پرسیدم شما سرچ کردی

گفت مامان ولم کن😕

بعدم سریع شب بخیر گفت و رفت خپابید

من از روانشناسی از اونجایی دلسرد شدم که واسه همه یه نسخه میپیچن  مثلا دوتا بچه با یک مشکل  ...

اینجوری نیست روانشناس ها تکنیک هاشون فرق داره اونیکه مکتب رفتارگرایی رو انتخاب کرده راهکارهاش با اونیکه مکتب روانکاوی رو انتخاب کرده فرق داره 

2731

خاله من روانشناس ، خودش بوردرلاین ، خودشیفته و خیلی هیجانیه ،کلا تو زندگیش هیچ حدو مرزی نداره ، اخر وقت تو مطبش بودم صدای آقا میومد که مشکل داره با زنش درباره زنش ولی دوسش داره و اینا حالا خالم هی میگفت اقدام کن طلاقش بده ، منم هاج و واج باورم نمیشد ، بعد اومدیم بیرون بهش میگم چرا ملت به طلاق تشویق میکنی شروع کرد  با همون اعتماد به نفس کذایی همیشگیش به اراجیف گفتن ،ازون موقع فقط عید به عید در حد تبریک سال نو باهاش در تماسم 

نه دامیست ، نه زنجیر ... همه بسته چراییم؟

مامان بابای منم لیسانس علوم تربیتی خوندن و منو داداشم به فاک رفتیم🫠😅یعنی بلایی نبوده سرمون نیارن،آخرشم بایکی همسن بابام ازدواج کردم فقط بخاطر اینکه مهاجرت کنم هم خودم نجات بدم هم بتونم داداشمو

خاله من روانشناس ، خودش بوردرلاین ، خودشیفته و خیلی هیجانیه ،کلا تو زندگیش هیچ حدو مرزی نداره ، اخر ...

بنظر منکه خودم روانشناسی میخونم علت اینحور رفتار بعضی روانشناس ها یا میتونه بیسوادیش باشه یا اینکه کلا اعتقاداتشون رو از دست میدن چون تو روانشناسی به ما یاد میدن چیزی که نمیبینی یا از نظر علمی ثابت نشده وجود نداره 

بنظر منکه خودم روانشناسی میخونم علت اینحور رفتار بعضی روانشناس ها یا میتونه بیسوادیش باشه یا اینکه ک ...

متاسفانه روانشناس هایی که تو زندکیم باهاشون برخورد داشتم خیلی مخرب بودن ، دوستم روانشناس بود او سی دی داشت هر زمان میرفتم خونش حالش بد میشد منم ملاحظه میکردم ولی آخه تا کجا ، بهش گفتم احساس میکنم از حضور من تو خونت اذیت میشی ازین به بعد بیرون همو ببینیم که راحت باشیم قبول نکرد ، گفتم من نمیتونم با این شرایط بهتره رابطمون قطع کنیم بعد کات متوجه شدم برای شوهرم عکس و فیلمهای خودشو میفرسته😁😀

نه دامیست ، نه زنجیر ... همه بسته چراییم؟
متاسفانه روانشناس هایی که تو زندکیم باهاشون برخورد داشتم خیلی مخرب بودن ، دوستم روانشناس بود او سی د ...

فکر کنم یه رشته ایه رو خود ادم اثر میذاره ولی رو بعضی هاهم اثر نداره ما خودمون یه استاد داریم من سرکلاس هاش نمیرم رسما روانیه یهو قاطی میکنه 

2706