2752
2734
عنوان

خواهرم داره دیوونه میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 32 پست
با صدای چی چ نام کاربری غمگینی

😂😂😂بابا اونموقع میخواستم ثبت نام کنم هرچی میزدم قبول نمیکرد منم اونشب ناراحت بودم  یهو اینو زدم زارتی قبول کرد الانم عوض نمیشه

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد
اخه خواهرم میگه وقتی بعد این پیام گفتم متاسفم طرف ناراحت شد گفت برداشت بدی نداشت این تصویر

اینو به بچه ۶ ساله هم نشون بدی میفهمه منظور داره 

گوجه سبز هستم کاراگاه نی نی سایت 🧡😎 یک عدد کیدرامری 🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂😂😂بابا اونموقع میخواستم ثبت نام کنم هرچی میزدم قبول نمیکرد منم اونشب ناراحت بودم  یهو ...

پس الان خوشحال باش و بخندددددد بخاطر من حتی ی لبخند کوچیک

درد را باران نمیشورد ولی.... زیر باران زیر باران گریه کن

تروخداراهنمایی کنید خواهرم خیلی ناراحته۲تابچه داره سنش پایینم نیس اخه ممکنه مرده منظور بدی داشته باشه

مخالف ورودآقایون به سایت......خداکنه یه روزی بشه بهترین روزهای زندگیمواینجا ثبت کنم بعدسال هابعدپیرشدم بیام ببینم ذووووق کنم...به امیدتموم شدن کرونا.... 
تروخداراهنمایی کنید خواهرم خیلی ناراحته۲تابچه داره سنش پایینم نیس اخه ممکنه مرده منظور بدی داشته باش ...

شوهر نداره خواهرت

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد
شوهر نداره خواهرت

داره ۲تاهم بچه داره اما وکیل خانوادگیشون مجرده

مخالف ورودآقایون به سایت......خداکنه یه روزی بشه بهترین روزهای زندگیمواینجا ثبت کنم بعدسال هابعدپیرشدم بیام ببینم ذووووق کنم...به امیدتموم شدن کرونا.... 

بنظرم جواب نده بهتره اگه تکرار شد با شوهرش در جریان بزاره همین خیلی ساده

بنظرم جواب نده بهتره اگه تکرار شد با شوهرش در جریان بزاره همین خیلی ساده

به نظرت میتونه بی منظورباشه پیام هاش

به نظرت میتونه بی منظورباشه پیام هاش

نه بی منظور نیست. اون از خواهرت میخواد سواستفاده جنسی کنه میخواد ببینه خواهرت پا میده یا نه. کلا وکیلا به طبع شغلشون یکم زیادی سرو‌گوششون میجنبه . یکی از اشناهای مارو وکیله باعث شد از شوهرش جدا شه خودش گرفتش بعد یک سال اونم طلاق داد یکی دیگرو گرفت 

نه بی منظور نیست. اون از خواهرت میخواد سواستفاده جنسی کنه میخواد ببینه خواهرت پا میده یا نه. کل ...

اخه طرف خیلی ادعای باخدابودنش میشه اصلا نمیشه باورکرد بد باشه .

https://s8.uupload.ir/files/img_20240504_015344_273_r5xl.jpg

چه جالب مردم برا خواهرشون پست عشقولانه میفرستن 

از هر کسی نمیترسید از همین آبجی داداشی بگو ها بترسید  سوسانو با تسو و جومونگ میرفت دیت ولی با برادر اوته ازدواج کرد😂

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

این یاروعه دردسر درست میکنه ها بگو بلاکش کنه بگه ازین به بعد با شوهرش در ارتباط باشه فقط وگرنه شر میشه یا شوهرش میبینه یا خدایی نکرده شیطون میاد وسط

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
اخه طرف خیلی ادعای باخدابودنش میشه اصلا نمیشه باورکرد بد باشه .

از همینا باید ترسید.. همین الانشم باید خواهرت به شوهرش میگفت فردا شوهرش بفهمه بد میشه برا خواهرت

2706