2733
2734
عنوان

با خانواده همسر اومدیم مسافرت خونه یکی از اقوام. بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 846 بازدید | 62 پست
پس خیلی صبوری خواهر شوهر من با خروپف ش انگار دریل گرفته دسش داره مغزمو سوراخ میکنه

حتی تایمی ک من میرم خونه بابام اگ نتونه بیاد خوابم نمیبره دگ باید زنگش بزنم از اون ور خط صدای نفس کشیدن و خروپفش بیاد تا من خوابم ببره🤣🤣

هندزفری میذارم تو گوشم میخوابم😂🥲🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ریز ریز گریه کردم فهمید ناراحت شدم  هی میگفت چیه؟ چی شده؟  (میدونست چی شده)

میدونم چی میگی

ولی ب نظرم کاری کن ک دیگه اخرین سفر دسته جمعیتون باشه

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
2731

وقتی اتاق هست چرا از شوهرت جدا میخوابی؟

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
من دو ساله بخاطر همین مسائل دیگه سفر نرفتم  برنامه ریزی هم کردیم دوباره کنسل کردم🥴

تاپیک قبلیمو بخون

حالا کنسل کردم ی سفرو که ی شهر دیگه بود.  خواهرشوهرم گفت پس ما نمیایم (از قصد کنسل کردم چون داشت باهامون میومد با بچه های شیطون و یک دنده و خرابکارش) 

وقتی اتاق هست چرا از شوهرت جدا میخوابی؟

اتاق اضافی ای نیست دیگه

پدرشوهرم بالا خوابش برده بود نمیشد بیدارش کرد 

منم گفتم پس شوهرم بیاد پایین یک نفر از اونا ک خروپف میکنه کم 

باز قبول نکرد بالا بخوابه پیش پدرش

من چ گناهی کردم

شوهر،  نه پدرشوهر و شوهر هردو

فرقی نداره واسم پدر خودمم همینه

منم اولاش مسافرت میخواستیم بریم خانواده اش بودن دیگه جلوشو گرفتم خودمو بچمو شوهرم میریم اونام فهمیدن راهشون جداس

❌حاجی جان لایک نکن ❌
من ریز ریز گریه کردم فهمید ناراحت شدم  هی میگفت چیه؟ چی شده؟  (میدونست چی شده)

اگه خانواده همسرتو دوست داری ،سعی کن مدیریت کنی ، من از اول پیش. خانواده همسرم طوری رفتار کردم ک می‌دونن صفر تا صد تصمیمات به عهده همسرمه ، مثلا اگه ما جای شما بودیم ، همسرم می‌گفت حالا ک جا هست منو همسرم میریم بالا بخوابیم ک هم شما راحت باشید هم ما ، در کل سخت نگیر دو روز مسافرت خوش بگذره ، من ب این نتیجه رسیدم هر چی بی خیال تر باشی زندگی راحت تر میگذره ، خدا رو شکر من برادرای شوهرم رو مثل برادرای خودم دوست دارم،با هم مسافرت میریم خیلی هم خوش. میگذره ، البته نمیشه همه رو با هم یکی دونست

2706