2752
2734
عنوان

بارداری در سن ۳۷ سالگی

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 49 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارک باشه ان شاءالله به سلامتی به دنیا بیاد شما برای بارداری چه کار کردین؟

عزیزم گفتم  این بچه خدا خواسته شد من حتی قرص اورژانسی خورده بودم و اصلا فکر نمیکردم که باردار بشم   ما اصلا به بچه سوم فکر نمیکردیم  

بگم صد نفر مثل شما پشیمان و عصبانی از خانواده اطرافمن باور میکنی؟ خودمم تک فرزندم میفهمم اون بچه چی ...

بله واقعا. من میتونستم ۵ سال پیش بچه دار بشم و شرایط جسمانیم بهتر بود میتونستم بارداری موفق تری داشته باشم

2731

مشکلش چیه ؟

منم ۳۷ سالمه . بچه نداریم 

گذاشتم ۴۴ اگر خواستم یکی بیارم و تمام 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
مشکلش چیه ؟ منم ۳۷ سالمه . بچه نداریم  گذاشتم ۴۴ اگر خواستم یکی بیارم و تمام

خوبه که ریلکسین 

پس چرا من اینقدر فکر میکنم دیر شده 

راستش من این یک ساله اخیر همش در فکر بارداری و اقداماتش بودم استرسی شدم دیگه

خوبه که ریلکسین  پس چرا من اینقدر فکر میکنم دیر شده  راستش من این یک ساله اخیر همش در فک ...

چون از زندگی لذت میبرم ریلکسم 

اصلا به کسی این حق رو نمیدم که تو برنامه ها و زندگیم دخالتی داشته باشه . بخوام کاری رو کنم میکنم . چه درست و چه غلط پای خودمه 

زندگی رو زندگی کن

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
چون از زندگی لذت میبرم ریلکسم  اصلا به کسی این حق رو نمیدم که تو برنامه ها و زندگیم دخالتی داش ...

من کلا مامانم و شوهرم برام تصمیم میگیرن و اصلا برای نظر و فکر من ارزش قائل نیستن البته قبول دارم که منم نباید نظر دیگران روی تصمیم اثر بذاره ولی ناخودآگاه تصمیمیو میگیرم که مطابق میل مامانم باشه 

چون تجربه ivf و iui ناموفق داشتم و قبلا هم سقط داشتم خیلی استرس دارم که دوباره منفی بشه 

چرا انقد استرس داری

بچه داری خداحفظش کنه

ناشکرنباش،تلاشتوبکن ان شاءالله خدا دومی،هم بده

به من کلانداده بدون دلیل پزشکی باردارنمیشم

خدای من دوستم نداره

خدای شمایکی بهت داده شکرگزارباش

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
2706