2733
2734
عنوان

دلنوشته منه منتظر 😭

361 بازدید | 66 پست

این تصویر  برای خیلی هامون اشناست خیلیا با هزار امید بهش زل زدیم سخت تمرین پنج دقیقه زندگیمون رو گذروندیم خیلیامون خیلی از این پنج دقیقه ها منتظر موندیم تا جایی ک با دیدن یه خط قرمز منفی دیگه اشک نریختیم دیگه شک نکردن شاید اشتباهه چون یه چیزی به اسم امید تو قلبمون کم شده و با خنده به خودمون گفتیم منتظر چی هستی ؟خسته نمیشی از این همه جواب منفی بازم  الکی خودتو گول زدی ولی بازم ک چندروز میگذره یه چیزی تو دلمون شروع به اسرار می‌کنه حالا یه تست بزن شاید این بار فرق کرد

خدارو چه دیدی

اگه هزار بارم بگی نه باز به خودت میگی یه فرصت دگ فقط همین یه بار

جان مادر نمیایی خونه ام سوت و کور است نمیایی 😭😭

خدایاشکرت نمی‌دونم حکمتت چیه ک منو لایق مادر شدن نمیدونی....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چند دقیقه بعداز تست عکس گرفتی؟ انگاری هاله داره؟ 🧐

نه ندارع بعدش دوباره گذاشتم دوتا منفی منفی 

نه ندارع بعدش دوباره گذاشتم دوتا منفی منفی 

چند روز از موعدت گذشته؟؟ شاید لقاح دیرانجام شده؟ اگه زیر3ودقیقه این عکس وگرفتی بنظرم من هاله دیده میشه.. چون خود منم یکیش به زورررر دیده میشد یکیش منفی شد کلا بازم يکی ديگه زدم هاله کم رنگ میوفتاد.. ببین 3 روز دیگه بازم تکرارکن بی بی چک رو

زندگی من شوهرم وپسرم😍😍
جدی برو فردا آزمایش بده اخه اگر حامله نباشی کلا هاله نمیندازه من خودم استادم 

خیلی میترسم از منفی شدنش خودم گول میزنم همش 

چند روز از موعودت گذشته... حالتات چیه 

هیچ حالتی ندارم فقط چندروز پیش سینم درد گرفت و بعدش خوب شدم هیچ طورم نیست ۷باید میشدم 

چند روز از موعدت گذشته؟؟ شاید لقاح دیرانجام شده؟ اگه زیر3ودقیقه این عکس وگرفتی بنظرم من هاله دیده می ...

باشه چشم ۷روز از موعذم گذشته 

2706