2733
2734

نمدونم چرا خوشگلا تو زندگی زناشویی موفق نیستن معمولا..

یه بار عکس یه آقایی رو گذاشتم تو سایت و ازش بد گفتم ولی بعد فهمبدم من حقیقت رو نمبدونستم خذایا منو ببخش قصد قصاوت کردن بنده ات رو نداشتم....                دوستای گلم حلال کنبد اگه جایی باهم بحثمون شد شما همت عزیزای دل منید                                             امام حسین جونم من آدم بدی ولی دلیل نمیشه دوستتون نداشته باشم🥲 دیگع کاربریم رو چک نمیکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی منم دقیقا امروز همچین چیزی کشف کردم و تاپیک زدم برو بخون...

من گفتم مردا زنای سلطیه رو دوست دارن

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜
2731

خیلی حس بدی پیدا کردم با کامنت هاتون..

چون شوهرم بهم خیانت کرده..

شوهر من عشق من کسی که عاشقش بودم یعنی هرزس؟

تحملش سخته 

دارم به خودم میگم یه اشتباه بوده و تمام اما این حرفها نابودم میکنه..

بدتر از همه این جمله است..

آدم خائن درست بشو نیست چون ذاتش خرابه  

اینو که میبینم آتیش میگیرم آرامشی که با سختی به دست میارم نابود میشه

اما یه چیز رو خوب میدونم همسرم گفت دنبال یه لذت و هیجان متفاوت بودم میگفت فکر میکردم بقیه دارن چه حالی میبرن و من جاموندم میگه تازه فهمیدم آرامش و لذت فقط توی خونه ی آدمه نه جای دیگه ...

اینکه میگه عاشقم دروغ نیست چون عشق آقایون با زنها فرق داره ..

ما زندگی خوبی داشتیم فقط کلمات عاشقانه و زبون بازی نداشتیم شاید این باعث شد شوهرم بلغزه چون طرف با زبون از راه بیرونش کرده بود ...

خدابرای هرکسی اونقدر وجود داره که اون به خداایمان داره
بله کاملا درسته  اتفاقا همیشه کسانی خیانت میکنن که از همسرشون زشت تر و پایین تر هستن بیشتر خیا ...

😐😐😐😐بخدا ک حق تجربهرشو داشتم البته فقط آشنایی بود ولی تر زد من خیلی ازش سرتر بودم گفنم دیگ قدر منو میدونه ع خداشه و ... زهی خیال باطل 

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  
خیلی حس بدی پیدا کردم با کامنت هاتون.. چون شوهرم بهم خیانت کرده.. شوهر من عشق من کسی که عاشقش بودم ...

🥺

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  
خیلی حس بدی پیدا کردم با کامنت هاتون.. چون شوهرم بهم خیانت کرده.. شوهر من عشق من کسی که عاشقش بودم ...

باید زبان داشته باشی و مدام از خودت تعریف کنی جلوشوهرت و خودتو دست بالا بگیری و ضعیف نباشی...مردا کلا عاشق این تیپ زنا هستن

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜
باید زبان داشته باشی و مدام از خودت تعریف کنی جلوشوهرت و خودتو دست بالا بگیری و ضعیف نباشی...مردا کل ...

نه از اون لحاظ نگفتم ..زبانم برای یه طایفه کفایت میکنه خیلی بهش سر بودمممم.

فدات بشم قربونت بشم نداشتیم نهایتا میگفتیم دوستت دارم ...عزیزم و همه کسمی نداشتیم ...حرفهای عاشقانه نداشتیم چون خودش بلد نبود و دوست نداشت بگه منم نمیگفتم .

خوبی خیانتش این بود که الان زیاد حرف عاشقانه میزنه ...عدو شود سبب خیر گر خدا خواهد

نه از اون لحاظ نگفتم ..زبانم برای یه طایفه کفایت میکنه خیلی بهش سر بودمممم. فدات بشم قربونت بشم ندا ...

عزیزم وقتی خیانت جنسی نکرده کارشو بذار به پای کنجکاوی و شیطنت...مخصوصا که میگی اخلاق و رفتارش باهات خوب بوده پس بدون که خیلی دوست داره 

ولی حواستو به زندگیت جمع کن از این به بعد

تنوع طلبن بیشترازقیافه به،چیزای،دیگه،فکرمیکنن

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
عزیزم وقتی خیانت جنسی نکرده کارشو بذار به پای کنجکاوی و شیطنت...مخصوصا که میگی اخلاق و رفتارش باهات ...

با اینکه خیلی درد کشیدم اما گذشتم ازش به خاطر خودم و بچه هام ...امیدوارم درس گرفته باشه ...زندگی خیلی سخته با خیانت سخت‌تر میشه

2706