2733
2734
عنوان

کنترل بچه ... تورو خدا راهنماییم کن

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 31 پست
مزاحم بقیه میشه. خب هواپیما ساکت این هی جیغ و داد و ایما. بخدا تذکر داد مهماندار

هواپیما بله ولی تو خونه نکن. اگه فکر میکنی بدو بدو کنه همسایه پایینی عصبی میشه پتو پهن کن کف خونه ولی بچه رو آزاد بذار.یا بشین انقدر خودت باهاش بازی کن تا انرژیش تخلیه بشه. این سرکوب ها آینده ش رو خراب میکته بچه سرخورده میشه و افسرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مزاحم بقیه میشه. خب هواپیما ساکت این هی جیغ و داد و ایما. بخدا تذکر داد مهماندار

اگر راست میگن کنترل بچه کار راحتی‌ها خودشون انجام بدن،بنظرم خودتو ناراحت نکن، فقط قبلش میتونی کار خسته کننده یا بازی؛و سرگرمی جدید همراهش برداری تا توی هواپیما کمتر حوصلش سر بره،برای اپارتمان هم فقط ساعت های دو تا سه نگران بدو بدو بچه باش،و توی اون زمان با اسباب بازی سرگرم کن، وگرنه بقیه ساعت ها لزومی نداره جلوی بچه رو توی خونه بگیری

اگر راست میگن کنترل بچه کار راحتی‌ها خودشون انجام بدن،بنظرم خودتو ناراحت نکن، فقط قبلش میتونی کار خس ...

بچه دارین؟

همسایه ۲۴ساعته توی گروه مینویسه‌ با دسته جارو میزنه به سقف خونش که صدا بیاد. هی به شوهرم زنگ میزنه‌ دیوانه ام کرده

خب چیکار کنیم؟ چند ساله اس؟

من امشب خیلی ناراحتش شدم

همبازیاش هم ب خاطر سخت گیری من همش اذیتش میکنن

یا تهدیدش ک ب مامانت میگیم یا میان چغولیشو میکنن

بچمم از ترس من جرات نداره بگه اذیتشم میکنن

خیلی ناراحتم ک دائم ملاحظه همه رو دارم جز بچمو

۴ سالشه

بچه دارین؟ همسایه ۲۴ساعته توی گروه مینویسه‌ با دسته جارو میزنه به سقف خونش که صدا بیاد. هی به شوهرم ...

اهمیت نده. همسر منم همیشه دعوا میکنه با من، که چرا سر و صدا میکنید، همسایه اذیت میشه، منم میگم به جهنم، توی خونه خودمم بچه ام راحت نباشه؟؟؟؟ 

2706