2752
2734
عنوان

قبول کنید اخرش به خانما ظلم میشه ،چه خانه دار چه شاغل

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 35 پست
زنای شاغل با انتخاب خودشون کار میکنن  ولی مرد به انتخاب خودش کار نمیکنه ،باید کار کنه چون مسئول ...

این قبول دارم اما زنی که کار می‌کنه خواه نا خواه به شوهرش کمتر فشار میاد لا اقل رفاه بیشتر خودش و بچه ها تجربه میکنند 

بعد اون وقت دوتایی که میرسند خونه آقا ولو بشه رو تخت و مهم ترین مسئله زندگی اش شام 

البته فکر کنم منم که خیلی بد شانسم همه اینطوری نیستن

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این قبول دارم اما زنی که کار می‌کنه خواه نا خواه به شوهرش کمتر فشار میاد لا اقل رفاه بیشتر خودش و بچ ...

خوب زن هم یه مسئولیتایی داره در قبال بچه و همسرش دیگه اگه نمیخواد آشپزی کنه و این کارو ظلم به زن ها میدونه و خیلی چیزای دیگه اصلا چرا با این طرز تفکر ازدواج کرده ، پس کی بیاد غذا درست کنه زن همسایه ؟ 

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
 شمارو همسرتون مجبور میکنه کار کنید ؟ 

من فعلا مجردم 

ولی مجبورم کار کنم و روی پای خودم باشم  چون وضع مالی خوبی نداره خانوادم

حتی اگه ازدواحم کنم باید کار کنم

لطفا لایک نکنید ممنونم🌷
خوب زن هم یه مسئولیتایی داره در قبال بچه و همسرش دیگه اگه نمیخواد آشپزی کنه و این کارو ظلم به زن ها ...

بحث نمی خواد آشپزی نیست 

اما زنی که پول آورده تو زندگی رفاه بیشتری تامین کرده مرد هم باید تکونی به خودش بده 

اگه کار خونه تموم و کمال مال زن پول زن هم تموم و کمال مال خودش 

فکر کن زن کلی پول داره ولی خوب نمی خورن خوب نمی پوشند خوب زندگی نمی کنند چون پول مال خودش

من فعلا مجردم  ولی مجبورم کار کنم و روی پای خودم باشم  چون وضع مالی خوبی نداره خانوادم ح ...

شما نمونه یه دختر مستقلی گلم آفرین بهت ایشالا ازدواجت جوری باشه که نیازی نباشه کار کنی و اگر خواستی کار کنی برای دل خودت باشه ❤️

شما نمونه یه دختر مستقلی گلم آفرین بهت ایشالا ازدواجت جوری باشه که نیازی نباشه کار کنی و اگر خواستی ...

ممنونم عزیزم 

امیدوارم همینطور بشه چون کار کردنو زیاد دوس ندارم

لطفا لایک نکنید ممنونم🌷
بحث نمی خواد آشپزی نیست  اما زنی که پول آورده تو زندگی رفاه بیشتری تامین کرده مرد هم باید تکون ...

خب مرد هم اصولا وقتی زن شاغله باید کمک کنه ولی بعضی مردا همکاری نمیکنن چون وقتی مجرد بودن مادرشون نزاشته دست به سیاه سفید بزنن و کار خونه رو انجام نمیدن، ولی همسر من اینجوری نیست خداروشکر همکاری میکنه

ممنونم عزیزم  امیدوارم همینطور بشه چون کار کردنو زیاد دوس ندارم

قبلنا تو خونه ۱ نفر کار می‌کرد بقیه میخوردن الان اینقد تورم زیاد شده که همه اهالی خونه همه کار کنن بازم کم و کسری ها پر نمیشه متاسفانه

خب مرد هم اصولا وقتی زن شاغله باید کمک کنه ولی بعضی مردا همکاری نمیکنن چون وقتی مجرد بودن مادرشون نز ...

همسر من نه 

اتفاقا امروز سر این قضیه دعوام شد باهاش خوب بده دیگه یه نفر خودش هلاک کنه یکی دیگه لم بده به مبل گوشی نگاه کنه یه جورایی تحقیر آمیز انگار انگار کلفت خونه ای 

یه خانم سرکار بره بچه این کلاس اون کلاس ببره آقا فقط ولو بشه رو مبل

همسر من نه  اتفاقا امروز سر این قضیه دعوام شد باهاش خوب بده دیگه یه نفر خودش هلاک کنه یکی دیگه ...

خب اینجوری باشه که خیلی بده هم نونو میخواد هم خرما رو 

خب اینجوری باشه که خیلی بده هم نونو میخواد هم خرما رو 

ارره بده خسته شدم دلسرد شدم بحث کارشم نیست  بحث اینه که یکی دلش برات بسوزه یکی بهت اهمیت بده و الا من خودم می تونن همه را انجام بدم

ارره بده خسته شدم دلسرد شدم بحث کارشم نیست  بحث اینه که یکی دلش برات بسوزه یکی بهت اهمیت بده و ...

خدا بهت صبر بده خواهر چقد بده اینجوری آدم واقعا کم میاره   

2706