2733
2734
عنوان

من حاملم و هر شب با گریه میخابم

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 64 پست
سلام قشنگم اسمتون یادمه  ببین هیچی نمیشه  من سر دخترم انقد لک بینی داشتم دکتر گفت بهش دل ...

اجی از خدا میخام آرامش به زودی برگرده به زندگبت و آشتی کنی اجی...این روزای سختم میگذره...آجی باور کن من خودم خواهر نداشتم تا همین الان این سنم همش احساس تنهایی میکردم....اجی باور کن خواهر برای دخترن خیلی خوبه.مهم دخترت...حرفای مردم گذری میگذرن میرن‌.....

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
ممنونم اجی جوتم بابت حرفات...اره دکتر به منم گفته دل نبند بهش...اجی من بستم ولی🥺میکم خدا بعد این هم ...

فدات شم نگران نباش ببین من ۳ ماه حامله بودم رفتم سونو ان تی قلبش وایساده بود دنیا سرم خراب شد ولی دکتر گفت زیر سه ماه برو دعا کن اگه سقط بشه خودش بهتره چون نقص ژنتیکی زیر ۳ ماه باشه سقط میشه ولی خوب من خیلی گریه کردم بچه اولم بود مجبور سقط شدم بعد ۳ ماه بعد اونم یکسال بعد باردار شدم با استرس که همین دخترم بود خیلی روزا سختی بود دیگه خدا خواست شد شما از خدا بخواه خیریتی باشه خدا نکرده ناقص چیری نباشه عزیزم ......فقط دعا کن ....منم الان بعد ۷ ماه باردار نشدم به که بابام فوت شد گفتم خدایا روح بابام تو وجودم گذشتی به سختی تحمل کردم ولی خوب دختر شد ولی چه میشه کرد خیریت و حکمت بوده ناشکری نکردم و نمیکنم 

بسپر به خدا عزیزم 😘😘😘😘😘

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 😅 دوستان دعا کنید دخترم سالم بیاد بغلم چون ۶ ماه اول بدترین روزا هارو داشتم 🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اجی از خدا میخام آرامش به زودی برگرده به زندگبت و آشتی کنی اجی...این روزای سختم میگذره...آجی باور کن ...

آره عزیزم خودم سپردم دست حکمت خدا 

🤲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 😅 دوستان دعا کنید دخترم سالم بیاد بغلم چون ۶ ماه اول بدترین روزا هارو داشتم 🥺
فدات شم نگران نباش ببین من ۳ ماه حامله بودم رفتم سونو ان تی قلبش وایساده بود دنیا سرم خراب شد ولی دک ...

اره اجی سپردم منم دست خدا هرچی خیره...نمیدونم حکمتس چی بود بعد سه سال باردار سدم یهو اینچور.....اجی فقط ناراحت دخترمم طفلی خیلی ذوق کرد الانم اینجور ...چی بگیم باز شکرش....اجی توام الان ناراحتی ولی دنیا بیاد همه اینا یادت میره مهم اینه که سالمه فقط...ببین یه جاهایی میرسه اثن من الان تو بگو اثن یه درصد جنسیت مهم فقط میگم اگه سالمه اگه خدا خودش داده بمونه...واقعن میبیتی دست هیچکس نیس انگار ....

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
2731
اره اجی سپردم منم دست خدا هرچی خیره...نمیدونم حکمتس چی بود بعد سه سال باردار سدم یهو اینچور.....اجی ...

آره متوجه هستم توکل بر خدا 

عزیزم بنظرم صبور باش انشالله خیر باشه میمونه 

و بسپر به خدا 

منم دیگه ناراحت نیستم چون دخترم به خواهر میخاست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40