2733
2734
عنوان

اقدام شب چهارشنبه🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 30 پست

باورکن چرت وخرافاته.مگرقدیم تاریخ تخمک گذاری وروزوماه رومیدونستن این همه بارداری داشتن بچه هاهم صحیح وسالم بودن

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین اگه این موضوع با گوشت و پوستت باور نکردی مطمئن باش هیچ مشکلی پیش نمیاد همون جور که هزاران هزار بچه تو این شب نطفشون شکل گرفته

اگه امکانش داری که یه شب دیگه بندازه اگرم نه دلت صاف کن چندتا صلوات بفرست و یه صدقه کنار بذار به نیت سلامتی امام زمان و خودتون بگو خدایا عاقبت منو و اجدادم ختم به خیر کن حتی اگه این شب سنگین هس خودت هوامون داشته باشه و ذریه من سالم و صالح باشه

تو گوگل بزن روزهای قمری ک مناسب این عمل هستن و روزهای هفته ای ک مناسب هستن بخون

زدم اخه تو گوگلم نوشته شب چهارشنبه واسه اقدام مناسب نیست

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
از کجا میشه فهمید تخمک گذاری ب کدوم روز افتاده🥲

کیت تخمک گذاری ...یا چهارده پریود میشه تخمک گذاریتون

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
ببین اگه این موضوع با گوشت و پوستت باور نکردی مطمئن باش هیچ مشکلی پیش نمیاد همون جور که هزاران هزار ...

اره راست میگی ولی من دل چرکین شدم سر این موضوع نمیتونم مثبت فکر کنم دیگه

باورکن چرت وخرافاته.مگرقدیم تاریخ تخمک گذاری وروزوماه رومیدونستن این همه بارداری داشتن بچه هاهم صحیح ...

تخمک تا ۲۴ ساعت زنده است میتونی برا اینکه دلت چرکین نباشه بذاری چهارشنبه عصر اقدام کنی 

یا سه شنبه ظهر هم میشه؟؟

من خودم باشم با صدقه و صلوات و آیه الکرسی دلم صاف میشه حالا شما دیگه خیلی حساسی بندازی فردا صبحش

پس اینکار انجام نده خودمم باشم انجام نمیدم تاثیرشو بعدا رو بچه میزاره حتی بگو ۵۰درصد احتمال داشته ب ...

اره منم همین فکرو کردم اگه ۵۰درصد هم درست باشه نمیتونم ریسک کنم🤦🏻‍♀️

من خودم باشم با صدقه و صلوات و آیه الکرسی دلم صاف میشه حالا شما دیگه خیلی حساسی بندازی فردا صبحش

یا همون روز هم میشع نه؟

2706