2752
2734

چیکار کنم... نرم؟

این شغل میتونه باعث پیشرفتم بشه خیلی...

کار تو موبایل فروشیه و ادمینی باید کنم

میگه خوشم نمیاد و مردم پشتمون حرف میزنن 

بعدشم میگن خرابه خواستگار نمیاد واست! 

من واقعا به پول نیاز دارم تا بتونم زندگی کنم!  تازه دارم از افسردگی شدید رها میشم با این کار ادمینی 🙃

به حرف مامانت گوش نکن

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
2731

خواستگاری که فکر کنه شما با کار تو موبایل فروشی دختر خرابی هستی، این خواستگار رو اصلا نباید تو خونه راه داد. چه برسه به اینکه بهش جواب بله داد

پیشرفت کن و بزار فقط آدمای باشعور سر راهت سبز بشن

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

برووووو

منم محیطم خیلی مردونه ست،خوبم هست با مردا اشنا میشی روحیاتشون و...

جلو پیشرفتتو ب خاطر این حرفای نادرست نگیر

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم
به حرف مامانت گوش نکن

میترسم بعدا واقعا حرفاش درست از آب در بیاد و همش بگه دیدی گفتم 😔

من واقعا دلم یه زندگی خوب میخواد... ولی همش حرفای مامانم میترسونتم

نکنه حرفمو بزنن مردم نکنه واقعا شوهر گیرت نیاد! 

خودم همینو میخوام اما حرفای مامانم خیلی منو میترسونه... چیکار کنم ... که خیالم راحت شه حرفاش واقعی ...

اصلا حرفاش واقعی نیست

هم کار کن

هم دختر خوبی باش

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
برووووو منم محیطم خیلی مردونه ست،خوبم هست با مردا اشنا میشی روحیاتشون و... جلو پیشرفتتو ب خاطر این ...

من راستش با مردا خیلی راحتتر کنار میام تا خانما

فضای کاری خانما رو دوست ندارم خیلی حرفای خاله زنکی و سم‌میزنن.. مردا ولی نه... مامانم درک نمیکنه و میگه ابرومو میبری

میترسم بعدا واقعا حرفاش درست از آب در بیاد و همش بگه دیدی گفتم 😔 من واقعا دلم یه زندگی خوب میخواد. ...

اگر چهار روز دیگه فهمیدی حق با تو بود و مامانت رو سرزنش کردی میگه می خواستی گوش ندی به من،من چه می دونستم

آدم نمی تونه که فتوسنتز کنه حتما نیاز مالیت رو خیلی خوب برآورده نکردن که به فکر کار کردن افتادی

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
من راستش با مردا خیلی راحتتر کنار میام تا خانما فضای کاری خانما رو دوست ندارم خیلی حرفای خاله زنکی ...

دقیقا زنا حسودن ،برو،و ب این فک کن تو قطعا مردی ک دید بدی داره ب کارت و ب تو رو ادم حساب نمیکنی

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم
خواستگاری که فکر کنه شما با کار تو موبایل فروشی دختر خرابی هستی، این خواستگار رو اصلا نباید تو خونه ...

چقدر قشنگ گفتی... واقعا یعنی من پیشرفت کنم آدم خوب میاد؟ بی ابرو و مجرد نمیمونم؟! انقد مامانم منو ترسونده... باور نمیکنم آدم سالم باشه تو شهرمون که بیاد سمت من

2706