2752
2734
راستش وای فای خونه دارم و مشکل همبنچون دیکران هم لازم دارن

رمزشو عوض کنین تو نداشته باشی

اونوقت مجبوری با نت خط بیای و محدودیت داری

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اینم فکر بدی نیس اما چجوری باید رمز عوض کرد

از کامپیوتری ها بپرسین میگه بهتون

ولی سعی کن گوشیت رو بزاری کنار خیلی حالت خوب میشه

درس رو هم بهونه نکن بخاطر خودت میگم

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
پس کل برنامه هاتو حذف کن

شما ک با نی نی سایت خدافطی کرده بودین چ زود مجدد سلام کردین برگشتین،🤣 شمام اعتیاد دارین،🤣

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
شما ک با نی نی سایت خدافطی کرده بودین چ زود مجدد سلام کردین برگشتین،🤣 شمام اعتیاد دارین،🤣

😅نه امشبرو حوصلم سر رفته بود دیگه خیلی اومدم😂

باز میرم از صبح

لایک خالی نکن در صورتی لایک کن که میخوای جواب بدی🫶😅
😅نه امشبرو حوصلم سر رفته بود دیگه خیلی اومدم😂 باز میرم از صبح

نروووو. برنج خیس کردم،🤣🤣🤣 

اینجا محیطش همینه مطممممممعن باشین نمیشه برین حالا ببینید،🍀

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
نروووو. برنج خیس کردم،🤣🤣🤣  اینجا محیطش همینه مطممممممعن باشین نمیشه برین حالا ببینید،🍀

😅نه باید برم کلی کار و زندگی ریخته سرم

احتمالا بزنم کلا رمزو این چیزامو حذف کنم رمزم سخته واسه ورود ثبته تو گوگل

حذفش کنم دیگه نمیتونم

لایک خالی نکن در صورتی لایک کن که میخوای جواب بدی🫶😅
2706