2733
2734
عنوان

پیام خواستگارمو الان می‌ذارم خیلی منو سوزنده چقدر پسرا لوس شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1373 بازدید | 87 پست

اسی چی بهش گفتین که اینطوری گفته؟

مهریه زیاد خواستین؟

یا خونه و...؟

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یاحسین مدال از خود راضی بودن به ایشون میرسه

دقیقا 😑میگه فکر کردی کی هستی 

با مردای نی نی سایت مهربان باشید اینا خواهرای لطیف ما هستن یه چیزی میگید گناه دارن گریه میکنن تورو خدا این مردا رو نه ببخشید این زنای لطیف و رعایت کنید 🥲🙏🏻+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم.باور کنید ۹۹درصد مردا اصلا از زن کم توقع و اونایی که به راحتی از خودشون میگذرن خوششون نمیاد بار ها هم ثابت شده و تو اطرافتون هم دیدین ،که اون زنهایی که خواسته ها و موقع بیشتری داشتن موفق تر شدن و شوهرشون هم بیشتر قدرشونو می‌دونه تا اون زنی که یه پیرهن رو هم به خودش زیاد میبینه.
2731
بدهکارم شدی به آقا 😂😂😂 ببخشید اومدی خواستگاری ، گل بفرستیم خونتون از دلتون در بیاد ؟ 

دقیقا 😂خیلی لوس شدن این پسرا 

با مردای نی نی سایت مهربان باشید اینا خواهرای لطیف ما هستن یه چیزی میگید گناه دارن گریه میکنن تورو خدا این مردا رو نه ببخشید این زنای لطیف و رعایت کنید 🥲🙏🏻+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم.باور کنید ۹۹درصد مردا اصلا از زن کم توقع و اونایی که به راحتی از خودشون میگذرن خوششون نمیاد بار ها هم ثابت شده و تو اطرافتون هم دیدین ،که اون زنهایی که خواسته ها و موقع بیشتری داشتن موفق تر شدن و شوهرشون هم بیشتر قدرشونو می‌دونه تا اون زنی که یه پیرهن رو هم به خودش زیاد میبینه.
من نمی‌خواستم بی احترامی کنم چون اونم به هرحال شخصتب داره دوست نداشتم بلاکش کنم 

خب اگع براش ناراحتی بگو ببخشید کارمن اشتباه بوده اماازیه طرفی حق نداشته به پدرومادرت توهین کنه براش ارزوی خوشبختی کنو بگو امیدوارم یه دختر بهترازمن برات پیدا بشه ازینا

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
من نمی‌خواستم بی احترامی کنم چون اونم به هرحال شخصتب داره دوست نداشتم بلاکش کنم 

بگو توام یه ترسویی که جرات نه شنیدن رو نداشتی و شخصیت اصلیت که توهین گره رو نشون دادی بی جنبه

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
همشون همینن عوضی ها خواستگار منم یه حرف هایی میزد تا اونجام میسوخت  اصلا محلش نده

آخرش یه کاری کرد بلاک شد 

حق داره وقتي روز اول ميبيني از نظر قيافه پسندت نيست اصلا نبايد جلو ميرفتي ٥ ماه مدت كمي نيست اصل ...

دقیقااا

اصلا اگه این خانوم جوابش واقعا منفی بود اصلا نباید به این مرحله خاستگاری می‌رسید که بیان خونشون بعدم بخواد رد کنه 

دلم سوخت براش از همون اول که جواب رد دادی باید میرفت و خودشو میکشید کنار...نه اینکه اصرار به موندن ...

تو این مورد همه رو اذیت کرد دست برنمیداشت آخرشم توهین کرد 

خوب چرا مردمو علاف میکنی که اینحرفا رم بشنوی؟ادم الکی الکی عصبی نمیشه مگر اذیتش کنی هرچی

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
2706