2733
2734
بلفارو من تحقیق کردم و چند مورد از نزدیک دیدم پشیمون شدم گفتم همین الانم عالیه نسبت به بعد از عمل او ...

اخه تو نت نمونه کار میزنن خیلی خوبن که الان یکی از همسایه هامون ده سالی هست انجام داده خیلی ناز شده با اینکه پیره ولی بکشیش اسم دکترشو نمیگه عوضی خانوم

اخه تو نت نمونه کار میزنن خیلی خوبن که الان یکی از همسایه هامون ده سالی هست انجام داده خیلی ناز شده ...

پس پیش یه دکتر خوب برو چون من کسایی که دیدم انگار چشماشونو کشیدی بالا و حالت تعجب دارن 😑.

ان شاالله که راضی باشین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پس پیش یه دکتر خوب برو چون من کسایی که دیدم انگار چشماشونو کشیدی بالا و حالت تعجب دارن 😑. ان شاالل ...

😄😄😄😄😄😄قشنگ تصور کردم چجوری میگی خندم گرفت 

منم از همون میترسم واسه همین همش دل دل میکنم برم یا نرم ولی واقعا پلکام قیافمو خراب کرده