2733
2734
عنوان

دیگه خسته شدم از دست کتک زدنای شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3092 بازدید | 135 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدانکنه عزیزم  ولی واقعیت از اینم دردناکتره بخدا بریدم خدا نگذره از پدری که حیف اسم پدر براش&n ...

پدر خودتون؟ 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

توام با کمربند  با سگک کمربند بیفت به جونش.

کمربند رو دم دست بذار هروقت حمله کرد توام از خودت دفاع کن. 

اخه چقد میخواید کتک بخورید

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌...................مرز در عقل و جنون باریک است، کفر و ایمان چه به هم نزدیک است، عشق هم در دل ما سردرگم، مثل ویرانی و بهت مردم..
2731

عزیزدلم مادر منم مثل شما بود برای دراومدن از یه شرایط بد رفت با مردی که شرایط بدتری براش ساخت، تهشم هرچقدر کسیو نداشت مجبور به طلاق شد، بااینکه من سختی خاصی تو زندگی نکشیدم ولی خب زندگی منو به هرحال خراب کرد تو خیلی زمینه ها، و من اکثر مواقع به این فکر میکنم چرا بچه دار شد، نمیتونم بپذیرم و دلیل منطقی ای براش بیارم، به روش نمیارم هیچوقت ولی همیشه یه علامت سوال تو ذهنمه و شاید بااینکه خیلی دوستش دارم ولی نمیتونم ببخشمش و حس میکنم همیشه این گناه به گردنشه از جانب من که بچه دار شد تو اون وضعیت

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
الهی بمیرم بچت چندسالشه ینی عمو دایی پدرشوهری کسی رو نداری شکایت کنی پشتت باشن

خدانکنه خواهر

۴ سال نه بخدا هیچکس ندارم نه عمو نه کس وکاری شوهرمم یه مادر پیر داره بجا نصیحت کردن میگه دست بچه تو بگیر برو انگار فقط بچه منه 

توام با کمربند  با سگک کمربند بیفت به جونش. کمربند رو دم دست بذار هروقت حمله کرد توام از خودت ...

مگه فرصت دفاع میدن  وحشیا

خداهرچی مردظالم ازروی زمین برداره

❤متاهلم❤  داداش گلم درخواست دوستی نده
 خدانکنه خواهر ۴ سال نه بخدا هیچکس ندارم نه عمو نه کس وکاری شوهرمم یه مادر پیر داره بجا نصیحت ...

خدالعنتشون کنه الهی ب حق این شب عزیز ب حرمت امام جعفرصادق بدترین بلاسرش بیاد.صبح بیدارنشه راحت بشی بخداازته دل گفتم.منم بابای خوبی ندارم بخاطر زنش جرات نداره حتی ب مازنگ بزنه.شوهرمنم سواستفاده میکنه اماجرات نداره دست روم بلند کنه یدونه بزنه دوتامیخوره.

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
قربونت برم با اینکه روسیاهم به درگاه خدا ولی با چشمای خیس اشک و دل شکسته م دعامیکنم برات خدا در خیری ...

نه اینجوری نگو چرا روسیاه باشی.. قسمت ماهم همینه. ولی من یکی دوبار روش وایسادم خودم رفتم پزشکی قانونی دیگه جراتش رو میخام دست بلند کنه یکی از من میخوره یکی از دیوار. ولی بخاطر پسرم خیلی رعایت میکنم. خدا ذلیلشون کنه الهی

خدا یار باشد😍😍
مگه فرصت دفاع میدن  وحشیا خداهرچی مردظالم ازروی زمین برداره

بزنید به لای پاشون محکم. 

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌...................مرز در عقل و جنون باریک است، کفر و ایمان چه به هم نزدیک است، عشق هم در دل ما سردرگم، مثل ویرانی و بهت مردم..
عزیزدلم مادر منم مثل شما بود برای دراومدن از یه شرایط بد رفت با مردی که شرایط بدتری براش ساخت، تهشم ...

عزیزم درکت میکنم من خودمم با بدبختی بزرگ شدم به خدا از مدرسه میومدم تو کوچه بوی یه کو کو سیب زمینی میومد دلم میخاست ماهم داشتیم ولی درحد کوکو هم نداشتیم بخدا ته مونده غذای همسایه ها بخدا اندازه تار های موی سرم سر بی شام زمین میزاشتیم و نفس مون درنمیومد چون دعوا میشد هرکی هرچی بهمون میداد پدرم میفروختش برا موادش هزار بار به مادرم میگفتم چرا بچه دار شدی 

ولی خودمم اشتباه کردم بچه دارشدم دقیقا داره دردای که من کشیدم رو میکشه انقدر میترسه شب تا صبح چندبار از خواب میپره میگه مامان فرار کنیم بریم  بابام میکشتت به زور میخوابونمش 

یه روز خوش تو زندگیم ندیدم من

خدالعنتشون کنه الهی ب حق این شب عزیز ب حرمت امام جعفرصادق بدترین بلاسرش بیاد.صبح بیدارنشه راحت بشی ب ...

قربونت برم عزیزم الهی هرچی از خدامیخای بهت بده 

دلت پاکه خواهر دعاکن برام اول پدرم بمیره تا مادرم و بچه هاش راحت بشن منم یه فکری براخودم وبچم میکنم

2706