2752
2734
عنوان

مامانتون قبل از عروسی ، راجب مسائل .... گفت براتون؟ 😭😂

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 20 پست
بنده خدا وظیفه ی خودش می‌دونه راهنمایی کنه اشکال نداره که بزار بگه 

خب چی باید بگه اخه

بخدا گریم میگیزه از خجالت و شرم😂

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️
نهههه نگفته که ولی مییدووونم میگهههه😭😂

حتما فکر کرد مریم مقدسی😅😅😅

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۲۱سالته بعد متاهلی

زوده؟

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️

اره مامانم بهم گفته بود اگه یه اقای دستش ب دستت بخوره یا خیلی نزدیک ازکنارت رد بشه باردار میشی همش همینو تو ذهنمون کاشتن یه روزی که باخالم سوارتاکسی شدم یه اقای پیری اونجا نشسته بود خالم بخاطر اینکه من کوچیکم منو وسط خودش واون اقا گذاشت پای یارو ب پام خورد یک هفته تمام فقط گریه میکردم باردار نشده باشم مامانم سرم ومیبره   چقد بدبخت بودیم بچه های الان یه پا مربی ومعلمن واسه خودشون