2733
2734
عنوان

با سیلی زدم رو صورت دختر ۱۵ سالم😭😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 13916 بازدید | 174 پست

اسی جون ناراحت نباش بچه ها حرص پدرومادر درمیارن دیگه وگرنه دیوانه نیستیم که تنبیه شون کنیم  بچه های الان خیلی سرخودو گستاخ شدن اصلا احترام  وکوچکتر بزرگترم سرشون نمیشه گاهی سختگیری وتنبیه براشون لازمه چون اونوقت نمیفهمن کار درست ونادرست کدومه  دخترخودم هفده سالش بعضی وقتها اینقدر اعصابم بهم میریزه که آرزو میکنم کاش بچه دار نمیشدم انگاری قاتل جونمه  به حدی که اذیتم میکنه یه مدت هم گیرداده بره کلاس تتو باهاش مخالفم بدتر با من سرلج باز کرده واقعا دوران بلوغ خیلی مذخرفه 

والا خب حقیقتش همینه. نمیتونی جلوی بچه ت رو بگیری کارای بد یاد نگیره, جامعه ی بدی شده. ولی حداقل میت ...

دقیقا همینجوره دیشب با دختر ۱۱ ساله ام صحبت می‌کردم میگفت مامان من همه جور فحش و حرف بدی بلدم😅چون تو مدرسه بچه‌ها به هم میگن این حرفا رو یه لحظه ته دلم خالی شد ولی خودمو جلوش نباختم میتونستم مث اسی باهاش برخورد کنم ولی در این صورت دیگه هیچ وقت بهم اعتماد نمیکرد و چیزایی که در آینده قراره از دوستاش یاد بگیره رو دیگه بهم نمیگفت گفتم آره میدونم ولی خیلی حواست باشه محیط مدرسه با خونه فرق داره تو خونه به احترام پدر و مادرت و بخاطر خواهر کوچکترت نباید این حرفا زده بشه حالا فاز اونایی که دارن اسی رو تشویق میکنن که کار خوبی کردی زدیش رو نمیفهمم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا شاهدهههههههههه از هیچی براش کم نمیزارم البته لایقش هم هست اما دیگه این بی تربیتی و گستاخیش امون ...

بخاطر سن و جو مدارسش هست.

بچه ها یه کلماتی به هم میگن که من معلم خجالت میکشم. نمیدونم این ادبیات رکیک رو کی باب کرده؟!! منم واقعا ناراحت این نسلم

2731

اسی کمی به عقلت رجوع کن چرا بچه رو زدی توی سن بلوغه خطا زیاد خواهی دید 

راه درست رفتار با یه دختر رو یاد بگیر  باید دخترت رو مثل یه ملکه به بار بیاری نه اینکه کتکش بزنی محرم اسرار اون دختر فقط مادرشه از خودت نرنجونش 

فقط علت مشکل رو پیدا کن و حلش کن نه اینکه احساس خودتو با کتک تخلیه کنی

بخاطر سن و جو مدارسش هست. بچه ها یه کلماتی به هم میگن که من معلم خجالت میکشم. نمیدونم این ادبیات رک ...

جنگ فرهنگی هست، این هم یه بعد از این جنگ هست فقط. بچه های این نسل خیلی مظلوم هستن، انواع چاله ها و دام ها براشون پهن شده.

من آدمی ام که برام احترام

واقعا واقعا شرط اول و آخره 

و همه آدمایی که دور ورم از

دوستا معلمام اینو گواهی میدن

و واقعا معلما در حد ستایش

قبولم دارن

۱۷ سالمه شاگرد اول مدرسم 

اهل دوست پسر و...این حرفا

اصلا نیستم و هرگز به این چرت

وپرتا فکر نمیکنم 

واقعا گاهی اوقات برای یه چیزایی

خیلی کوچیک یه خواهشی که دارم

ازشون یه حرف اگه یه کلام جوابشون

بدم بدشون میاد و نفرین می‌کنند

خیلی زود عصبانی میشن کتک تاحالا

خیلی زیاد خوردم از دست و پا کبود

شده ،سیلی تو صورت ،کتک با کفش و...

خلاصه عاشقشونم و واقعا زحمت میکشن

اما این مسئله برام واقعا دردناکه 

آخه نمیبینن جوونای این دوره زمون

چطوری، دور ورشون چیه!من یه خواهش

معقول که میکنم تو زیاد خواهی بچه های

مردم کمک مامانشونن ...در حالی که من با همه درسام گاهی اوقات جارو و ظرف میشورم....

ممنونم میشم برای خوشبختی و عاقبت

بخیری خودم و پدر و مادر عزیزم دعا

کنید❤️انشالله به آرزوهاتون برسید

گاهی فرصت باهم بودن کمتر از عمرشکوفه  است شاید فردایی باشد ما نباشیم شاید باشیم و عزیزی نباشد قدر هم را بدانیم...                                     ‌‌‌      لطفا برای دل شکستم مهربونا یک صلوات هدیم کنید