2733
2734
عنوان

میخوایم آپارتمان بخریم از استرس خوابم نمیبره

| مشاهده متن کامل بحث + 3918 بازدید | 174 پست
آره خب کنسله یارو خیلی زرنگه  نمیدونم پیش خودش چی فکر کرده امروز تعجب کردم وقتی گفت من هیچ ت ...

برا این هیچ تضمینی نمیده چون میدونه گرفتن سند امکانپذیر نیست

ساختمونی که یه طبقه خلاف داشته باشه گرفتن پایانکار از محالاته و اگه بخوادم بگیره تاییده مهندسینش هفت خان رستمه.. تازه اگه بتونه رقم نجومی خلافی شهرداری رو بده

خونه ای که پایانکار نداره عملا سند هم نمیخوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از طرفی آسانسور نداره درب ورودی یکیه

آپارتمان‌دیگه در ورودیش یکیه.

یه مبلغی نگه‌دارین‌‌تو‌ محضر بنویسید این‌مبلغ بعد گرفتن‌سند پرداخت میه.ببین مبلغ بزنید حتما نزنید درصدی از پول خونه چون‌میتونه‌نرخ روز‌ ازتون‌بگیره ولی بزنید مبلغ نه دیگه

یعنی خیلی خطرناکه؟ ما قراره زمینو با آپارتمان عوض کنیم حس میکنم زمین ما ارزشش از آپارتمان بیشتره ...

برید چندجا دیگه بگردید عجله نکنید.همینطور که قیمت خونه میره بالا قیمت‌زمین‌شماام‌میره.

قیمت‌زمین‌ خودتونو دربیارید.نگید میخایید تهاتر‌کنید نزنن‌تو سر قیمت

2731
یعنی عوض کنید با خونه

مشکل اینجاست این آقا نه میخواد دو دانگ از شش دانگ به نام ما کنه

نه چک تضمین میده

نه تعهد نامه محضری که سند حتما بزنه به ناممون

الانم ساختمون خلافی داره یه طبقه خلاف ساخته

پایان کار شهرداری نداره

مشکل اینجاست این آقا نه میخواد دو دانگ از شش دانگ به نام ما کنه نه چک تضمین میده نه تعهد نامه محضر ...

ولش کن دنبال دردسری.

حتما یه جا خوب گیرت میاد‌پسرخاله ی من‌اشتباه شمارو کرد. این اومد پول نداد یه مقدار بهد نوشتن ۵درصد از ارزش ملک نگه داشته شد.الان یارو سند نمیزنه میگه‌۵درصد چک‌بده منم تعهد میدم سند بزن..۵درصد ۱۵سال پیش ۲۰میلیون بوده الان نزدیک‌۵۰۰

ولش کن دنبال دردسری. حتما یه جا خوب گیرت میاد‌پسرخاله ی من‌اشتباه شمارو کرد. این اومد پول نداد یه م ...

معامله کنسل شد کلا

دوباره صحبت کردیم گفت هیچ تضمینی نمیده

نمیدونم با خودش چی فکر کرد که میخواست ما بدون تضمین قبول کنیم

معامله کنسل شد کلا دوباره صحبت کردیم گفت هیچ تضمینی نمیده نمیدونم با خودش چی فکر کرد که میخواست ما ...

آخه بعضیا اهمیت نمیدن میگن میره سند میزنه دیگه .

انشاالله یکی‌بهتر پیدا میکن