2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بازگشت اکس بعد ۵ ماه

اون اگر ادم مناسب توبوداکس نمیشدرهاکن بره برودنبال پیشرفت وموفقیت پسرهاهمیشه هستن هیجانمیرن اون اکسی که تونسته ۵ ماه بدون هیچ مشکلی بدون توزندگی کنه بدردتونمیخوره ادم تونیست ودوستتم نداره اگررابطه مناسبی بودالا برای نگهداشتن توهمکاری میکرداما علاقه ای نداشته و تونسته ۵ ماه بدون توبگذرونه بقیشم میتونه برودنبال کسی که اولویتش توباشی 

سریه موضوع الکی بپدرم بحث شدید شد 

من گفتم فرض کن مثل فلانی من فرداازدواج کنم برام زندگی میذاری (طرف به دخترش خونه داده هرماه کمک می کنه جهیزیه داده بهش درکل خونش مرتب و خوبه بیشترشم خانواده دختره دادن)سریع گفت نه من همه داراییم مال خودمه بااخم نه نمی دم 

منم ناخودآگاه اشکم دراومد گفتم من توخونتم خرج نمی کنم چه انتظاریه فردابه پسرغریبه پول بدی 

مامانم که اشکمودید دیگه بحث شد یک ساعت دعواوبحث داشتیم

کاش اصلا این حرفو به زبون نمیاوردم

همش ناامیدم

ناامیدبودن وافسرده بودن دلیلش موندن درگذشته هست درگذشته نمون خودت بایدبخودت کمک کنی وازاین وضعیت بیرون بیای بایدکارهایی بکنی که حالتوخوب میکنه یه هدف داشته باشی وبرای رسیدن بهش تلاش کنی اینطوری امیدوانگیزت بالامیره 

مشکل من اینه که فردا عصر عقد دعوتم،شرایطش رو ندارم برمـارایشگاه بچه کوچیک دارم،چه غلطی بکنم چه مدلی ...

موهاتولخت کن یه مژه بزار یه کرم خوب بزن یه سایه شاین بزن پشت چشمات یه رژلب خوشرنگ بزن ویه خط چشم هرطوربلدی بکش مطمنم خودت خیلی خوشکلی باکمی رسیدن بخودت زیباترم میشی لازم نیست حتماارایشگاه بری

بی پولی بی ماشینی

تلاش کردن وزحمت کشیدن وکارکردن شماروبه خواستت میرسونه دنبال کارباشحتی اگه سطح پایین باشه اما ازهمین جاهای پایین شروع کن وکم کم پسندازکن طلابخرو وقتی گرون شد بفروش  هیچکاری عارنیست مهم اینکه مستقل باشی ویه پول دستت روبگیره

پنیک دارم و ترس از حمله های دوباره چیکار کنم؟دارو هم مصرف میکنم ولی حال دلم بده

صلوات بفرست وقبل از خواب به چیزهای منفی فکرنکن کلابه چیزهای منفی فکرنکن مخصوصا قبل خواب موسیقی های بدون متن گوش بده طبیعت و.... سعی کن خودت رواروم کنی ببین چه روشی برات جوابه خودت بایدپیداش کنی داروبه تنهایی درمانت نمیکنه بایدخودت هم بخودت کمک کنی

تو سگ سیاه افسردگی غرقم

افسردگی وناامیدی مهم ترین دلیلش مروزکردن افکارمنفی وخاطرات منفی وتلخدگذشته هست درحال زتدگی کن ببین چه کاری حالتوخوب میکنی بروهمون کاراروبکن اگر افسردگیت حاده وخونه نشینت کرده خودت رومجبورکن هرروز حتی اگه شده ده الی نیم ساعتم بری بیرون توی هوای ازادوپارک وطبیعت موسیقی های امیددهنده وانگیزشی گوش کن به هیچ عنوان موسیقی غمگبن گوش نکن توازدردات ومشکلاتت قوی تری یه هدف خوب داشته باش وبرای رسیدن بهش تلاش کن اگرشاغل نیستی برو یه جایی مشغول شوحتی اگه کارخیلی سطح بالایی نباشه اما توخونه نمون د۰ارروزمرگی نشو بخودت برس هرروز بروحمام اینامعجزه میکنه حسرت گذشته رونخور و نگران اینده هم نباش بخداتوکل کن مطمنم میتونی افسردگی وشکست بدی

اون خبر نداره شایدم خودش یکیو داره

خب چرا ادم باید عاشق کسی باشه یکطرفه ؟بنظرخودت حقت نیست یک عشق دوطرفه روتجربه کنی ولش کن اونو برو سمت کسی که اونم بخوادت ازقدیم گفتن  خواهی که جهان درکف اقبال توباشدخواهان کسی باش که خواهان توباشد 

2706