2752
2734
اره ولی قضیه طلاهارو نه، بیچاره ها سعی میکنن این زندگی تموم نشه بخاطر عقاید قدیمشون که زشته و… بخصوص ...

میفهمم سخته گلم 

ولی باید ازشما اجازه میگرف طلاهای شماس 

شاغلی؟

به دلِ خسته بگوييدخداوندی هست !
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببخشید جز اینجا کسی و جایی رو نداشتم برم درد و دل کنم😭😭😭 نزدیک یه ماهه شوهرم بدون اطلاع من همه طل ...

عزیزم شرایط سختی داری واقعا سخته

ولی نمیخوای فکری به حال زندگیت کنی؟تابو شکنی کن ولی خودتو راحت کن

😔😔😭😭😭😭 مرسی که این وقت شب گوش میدین به حرفام بقران که دارم میترکم کسی نمیدونم چه اشوبیه تو دلم ...

عزیزم این شبای خیلی سخت تو زندگیه هممون هست امیدوارم بتونیم ارومت کنیم

چرا باید ب اسم پدرش کنه 

پدرش یه ادم خودخواه و ظالمیه که از بچگی به اینا زور گفته ظلم کرده فقط، یه مدت باهاش ارتباط نداشت الان که ارتباط داره و فهمیده خونه میخره گفته به اسم من بزن😭 

حق داری عزیزم . لگه اینهمه عیب داره خودتو نابود نکن. غصه پدرو مادرتو نخور، کم کم با جدایی کنار میان. اصلا شاید خدا خواست و چندین سال بعد خوشبخت شدی....مهم اینه الان خودتو نجات بدی.

به اسم باباش خریده که مهریه یوقت خونه رو ازش نگیری یا کلا چیزی بهت نرسه...یعنی بهت اعتماد نداره، هم سر نیست!!

خدا کمکت کنه درست تصمیم بگیری.

عزیزم شرایط سختی داری واقعا سخته ولی نمیخوای فکری به حال زندگیت کنی؟تابو شکنی کن ولی خودتو راحت کن

اره خیلی خستم دیگه تحمل کاراشونو ندارم😭 میخوام برم مشاور و بعد طلاق بگیرم😭

بدون اجازه این کارش دزدی محسوب میشه برو ازش شکایت کن‌ یعنی چی زده به نام باباش اونم بدون اجازه زنش مگه داریم همچین چیزی ‌. خدا لعنتش کنه که اشکتو دراورده اونم این موقع شب 

پدرش یه ادم خودخواه و ظالمیه که از بچگی به اینا زور گفته ظلم کرده فقط، یه مدت باهاش ارتباط نداشت الا ...

چه ادمایی پیدا میشن شاید ازترسش اینکارو کرده ی فامیل داریم ب اسم زنش هیچی نزده بااینکه شاغله ب اسم بچش ک پسره زده منطقشم اینه ما ب اسم زن چیزی نمیزنیم

به دلِ خسته بگوييدخداوندی هست !
حق داری عزیزم . لگه اینهمه عیب داره خودتو نابود نکن. غصه پدرو مادرتو نخور، کم کم با جدایی کنار میان. ...

اره ولی نمیدونن من بدون مهریه میرم که فقط ازشون خلاص شم ولی اگر خدایی باشه و ببینه این روزای منو ۱۰ برابر مهریه منو از اینا تقاص پس میگیره😭

اره خیلی خستم دیگه تحمل کاراشونو ندارم😭 میخوام برم مشاور و بعد طلاق بگیرم😭

گلم اول خوب فکراتو بکن بعد تصمیم بگیر

ولی اگه پاتو گذاشتی دادگاه دیگه هیچ وقت بهش برنگرد ینی تا مطمئن نشدی نرو دادگاه وقتیم که رفتی تا تهش برو

تهران هستید؟

2706