2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاراتون تموم شده یا تازه میخواین اقدام کنین؟ کجا؟

نه تموم نشده نصف راهیم. ولی حتماً تا اخر سال رفتیم انشاالله 🥺میترسم تصمیم اشتباهی باشه و بعداً بگیم کاش نمیشد

کجا میرین بچه هات چند سالشونه؟ به خیلی چیزا بستگی داره نزدیک من کسایی که رفتن برنگشتن. رفتن خیلی هزینه داره ادم کارشو از دست میده ملک میفروشه برگشتن دیگه راحت نیست مگه در شرایط خاص. طرف اون همه هزینه کرده معمولا میمونن خودشونو گیر میدن حتی اگه سخت باشه. ما هم تو فکرش هستیم کمابیش هنوز اقدام نکردیم

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
کجا میرین بچه هات چند سالشونه؟ به خیلی چیزا بستگی داره نزدیک من کسایی که رفتن برنگشتن. رفتن خیلی هزی ...

ما ایران خونه و ماشین و سطح زندگی خوبی داریم

کارمون آزاده

و ترسمون اینه ازدست بدیم همه رو

قصد فروش خونه رو نداریم برای رفتن اما همونم ترسناکه برامون چون با سختی رسیدیم اینجا

راه سختیه ولی بهترین انتخابه  من دوسال و چهار ماه شد مهاجرت کردم

کدوم کشور هستید؟بچه دارین شما? الان بعد این دوسال پیشرفت کاری و موقعیتی داشتید؟

ما اینجا خیلی کار میکنیم هم خودم هم همسرم ولی الان دوسال هست درجا زدیم یعنی هرچی میدویم انگار نه انگار همه چی گرون میشه و پولمون بی ارزش.از طرفی برای تحصیل بچه هام خیلی خیلی هزینه میکنم تا سطح بالایی داشته باشند در درسشون از همین ابتدای کار ولی باز هم امکانات کمه

ما ایران خونه و ماشین و سطح زندگی خوبی داریم کارمون آزاده و ترسمون اینه ازدست بدیم همه رو قصد فرو ...

رفتن باید با برنامه باشه بری اونجا کار جنرال بدرد نمیخوره. خرج ادم در نمیاد. از جیب خوردن هم سرمایه ادمو به باد میده. باید بدونی میری اونجا چه کاره میشی. انشالا موفق باشین عزیز

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
رفتن باید با برنامه باشه بری اونجا کار جنرال بدرد نمیخوره. خرج ادم در نمیاد. از جیب خوردن هم سرمایه ...

از جیب خوردن که نه. ولی همیشه تو ذهنم هست اونجا تلاشات نتیجه میگیره.ما زن و شوهر اینجا سخت کار میکنیم🥲

راه سختیه ولی بهترین انتخابه  من دوسال و چهار ماه شد مهاجرت کردم

من دانشجویی اقدام‌کردم‌برای مقطع دکتری‌آلمان، ویزا من اومد و همسرم‌ ویزا نشد

من اومدم خونه گرفتم و مشغول درس شدم و یکسال بعد‌ همسرم‌ اومد

سختی راه سوای دلتنگی زیاد و دوری از همسرم‌ و دست تنها بودن واسم این بود که‌ خب من ایران شغل خوب، خونه و ماشین داشتم و اینجا از صفر شروع کردم

مشکلات ارتباطی. و تفاوت فرهنگ هم بود

اما راحتی و آرامش اینجا مخصوصا بعد اومدن همسرم و پیدا کردن شغل همه رو جبران کرد

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
کدوم کشور هستید؟بچه دارین شما? الان بعد این دوسال پیشرفت کاری و موقعیتی داشتید؟ ما اینجا خیلی کار م ...

آلمان

نه بچه ندارم

بله هم همسرم هم خودم مشغول کار هستیم هردو هم مرتبط، بهترین چیز همینه ک درامد و ب قول معروف دخل و خرج باهم میخونه

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
2706