2752
2734

هر لحظه هر ثانیه از زندگیم انگار توی توهمم اصلا یجوریم انگار زندگی نمیکنم انگار نمیفهمم داره چی میشه اتفاقایی ک میوفتن میگذرن برام مث یه مه و هاله ی محون یجوریم کلا🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من هم دقیقا این مشکلو دارم انگار اتفاقای زندگیم برای من نیست برای یه نفر دیگه هست انگار این من نیستم که دارم زندگی میکنم یه نفر دیگه هست 🤦🥲

اگه من به هر دری زدم و اونی نشد که میخواستم لابد قسمت خرافه نیس هست واقعا 

انگار همه اش توی ذهنتی؟ منم به خاطر افسردگی اینجوری بودم مدیتیشن تا حدی بهم کمک کرد

خیلی هم توی اینستا و گوشی و...  نباش در روز بیش از حد آهنگ گوش نده بیش از حد فیلم نبین شاید مسخره به نظر بیاد ولی به نظرم تاثیر داره

کارای روزمره رو با حوصله و آرامش انجام بده و توی این فعالیتا سعی کن به هیچی توی ذهنت فکر نکنی و بیشتر روی حواس پنجگانه ات تمرکز کنی

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"
من هم دقیقا این مشکلو دارم انگار اتفاقای زندگیم برای من نیست برای یه نفر دیگه هست انگار این من نیستم ...

وای وای دقیقااااا همین حسو دارمم یه حالت محویه همه چی😕برا چیه ینی

وای وای دقیقااااا همین حسو دارمم یه حالت محویه همه چی😕برا چیه ینی

نمی‌دونم من که همه مشکلات روانیم بعد اون کنکور لامصب شروع شد 🙁

اگه من به هر دری زدم و اونی نشد که میخواستم لابد قسمت خرافه نیس هست واقعا 
انگار همه اش توی ذهنتی؟ منم به خاطر افسردگی اینجوری بودم مدیتیشن تا حدی بهم کمک کرد خیلی هم توی این ...

من ۱۰۰ درصد روزم توی گوشیمم  حالا ک فک میکنم احتمالا برا همینا باشه اره انگار همش توی ذهنمم انگار همه‌چیه اطرافم توهمه انگار ک همه چی محوه

2706