2752
2734
عنوان

امکان بارداری دختر باکره بدون دخول با پیشاب هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 24 پست

امکانش یکمی کمتره ولی بازم امکان داره. قرص اورژانسی مجبوری بخوری که اونم عوارض داره. حواستو جمع کن که ازین غلطا دیگه نکنی. خود قرص اورژانسی حتی ممکنه احتمال حاملگی خارج از رحم را زیاد کنه و اون وقت سریع باید بستری بشی و عمل کنی و همه میفهمن. اگه عمل نکنی دور از جونت احتمال مرگ هست.‌پس به خاطر چند دقیقه لذت مسخره این همه استرس تحمل نکن .‌پارتنرتم باید درک کنه این کار چه ریسک و خطراتی برای جفتتون میتونه داشته باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عوارض قرصه خیلی زیاده  از الان بخوای بخوری چی میشه مثل شوک میمونه برا رحم

ولی پیش اب اگه قبلش ار ض...شده بوده امکان داره که اسپرم مونده باشه وگرنه خیلیییی کمه باهاش حامله شدن اونم بدون دخ ول 

انقدر می بزنم تا اجل اید به سرم رقص کنان ..عاقبت مست به دیدار خدا خواهم رفت💚
2731

اگه دوس پسرته که باید از خداتم باشه حامله بشی اینجوری گیر میوفته میاد خاستگاریت

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
شما که شوهر نداری وقتی خودت رو راحت در اختیار بزاری فکر کردی میاد میگیرت  اصلا نباید جواب این ...

من در اختیار قرار ندادم رفتم دیدنش به زور مجبورم کرد ولی خب از جلو نبود حالا نمیدونم به مادرم بگم یا نه

من در اختیار قرار ندادم رفتم دیدنش به زور مجبورم کرد ولی خب از جلو نبود حالا نمیدونم به مادرم بگم یا ...

برایچی رفتی 

کجا بودی مگه 

دختر که خونه نمیره 

هر جور بخوای حساب کنی کسی باور نمیکنه زوریباشه 

اگر زیاد نگذشته برو پزشک قانونی یا اگه اسمس بدی بتونی بگه که وکارت کرده برو شکایت کن اگه راست میگی 

این آقا شما رو نمیگیره وقبلن هم ازین کارا کرده وبعدا هم باز خواهد کرد 

مگه مادرنداری که بهت گوشزد کنه گول نخورید مگه تلفنی باهاش صحبت نکرده 

خیلی خیلی اشتباه کردی شانس بیاری باز نخواد بکشونت این بار بدتر می‌کنه بری یا رفیقاشم میاره 

کلا قطع کن رابطه با این آقا و 

برایچی رفتی  کجا بودی مگه  دختر که خونه نمیره  هر جور بخوای حساب کنی کسی باور نمیک ...

خونه نرفتم که تو ماشین بود  من میدونم کسی باور نمیکنه برای اینم اینجا بیان نکردم 😔😔

خونه نرفتم که تو ماشین بود  من میدونم کسی باور نمیکنه برای اینم اینجا بیان نکردم 😔😔

سواز ماشین شدی جای خلوت رفتی لباست رو چجوری درآورد خودتم خواستی حالا نمی‌خواد بگی نه زوری بوده 

اصلا تا دختر رو نده که پسر نمیتونه این درخواست رو بکنه بعدم بگه اه حالم روخراب کردی 

اسمس بده به خطی که به اسمش هست توی پیام رسان ها نه اسمس میدی راجع به اون روز واون کار صحبت می‌کنی شانس بیاری اونم بگه 

اگه خواست باز بکشونت یا تهدیدت کنه  بگو با اسمس میرم شکایت میکنم 

این بگیر تو نیست هیچ پسرینمیاد دختری که راحت بزاره وبیاد وبره ومواظب نباشه رو بگیره 

الانم به مادرت بگو که نتونن با خانوادت تهدیدت کنه 

ولی ازدواج کردن به هر قیمت وهر خواری تن دادن رو نخواهیدسنگین بشین بیان کنند رو بکشن بگیرنت این کارا چیه 

تهش خودت رو نابود می‌کنی زوری هم بخواد بگیرت مجبوری مفت شوهر کنی 

نکن نکن