2752
2734
عنوان

انلاین شاپ آرایشی معرفی کنید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 162 بازدید | 41 پست
سلام عزیزم مشکلی نیس  زمانش نه خیلی دوره نه خیلی نزدیک ، یه پشرفت کاری یا حالا زمینه ای تو زند ...

خواهر بنظرت  تا ۳ سال دیگه عقد میشم؟  ببخشید ی مشکل دیگه دارم داداشم ۱۹ سالشه اسمش محمد حسین  صبح تا شب میره اتاق تاریک در هم میبنده با هیچکی حرف نمیزنه قرمزی صورتشو بهانه کرده هیچ رقم بیرون نمیره  مدرسه و خدمت نرفت  بنظرت  خوب میشه؟

خواهر بنظرت  تا ۳ سال دیگه عقد میشم؟  ببخشید ی مشکل دیگه دارم داداشم ۱۹ سالشه اسمش محمد حس ...

بله میشی به امیدخدا

یه سقوط براش دیدم اخیرا توی چیزی شکست نخورده یا حالا مشکلات روحی چیزی مثل افسردگی  ؟؟

نیاز به تنهایی هم داره کمی ولی ته دلش به یه در روشنایی نیاز داره ینفر که بهش امید بده ، حمایت عاطفی ..بنظرم تویچیزایی زیاد مخالفت اختلاف نظر و چیزایی مشابه این دیده 

کمبودشو خیلی حس میکنم درونش 

خوب که میشه فقط بهتره تو این وضعیت نمونه حالا با یه مشاور خوب صحبت کنید راجبش ، صلوات فرستادم واسش امیدوارم بهتر شه

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊قضاوت های بیجا رو نمیبخشم . احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه🌿 خوشحال میشم کمکی کنم [ تویی که تا اینجا خوندی،بدون می‌آید روزهای خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش انرژی زا : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
سلام میشهه لطفاا حستو راجب من بگی  اسمم غزال ۲۵ سالمه راجب ایندم ازدواجمم ؟

سلام اهل ریکی به اینده امیدوار یا خوشبینی داری یه انرژی مثبتی درکل تو چشمات میبینم 

ولی از اطرافیانت خیلی شانس نیاوردی ، زیاد ازاد و اذیت دیدی ، بااینحال تسلیم خواسته هاشون نمیشی

ایندت یه سفر یا یه مهاجرت داری که وضعتو بهتر میکنه ، مالی و شغلی برات پیشرفت هست 

احتمالا علاقمند به سرعت و هدف هم باشی ، یا هدفمند و علاقه به پیش رفتن سریع کارها 

ازدواجتو زمانی حس نکردم فقط تنها چیزی که ازش میبینم یه فرد خوبه از لحاظ وضعیتی که بالا گفتم تو سرتری ولی فرد خوبیه ، محتاط و سعی میکنه اطرافیانو درک کنه

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊قضاوت های بیجا رو نمیبخشم . احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه🌿 خوشحال میشم کمکی کنم [ تویی که تا اینجا خوندی،بدون می‌آید روزهای خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش انرژی زا : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄
بله خواهر افسرده براش ی کلمه است😔

بهترمیشه نگران نباش ، با یک مشاور و روانشناس  خوب حتما صحبت و پیگیری کنید 

سلام اهل ریکی به اینده امیدوار یا خوشبینی داری یه انرژی مثبتی درکل تو چشمات میبینم  ولی از اطر ...

ببخشید نمیدنم میتونم هی پیام بدم یانه امیدوارم درکم کنی حالم خوب نیس دلم گرفته 

الان کسی که بش حس داشتم واسه اینکه عکس نود ندادم میگه که بدردت نمیخورم ولی من حس میکنم هنوزم بم علاقه داره چون هی پروفایل میزاره راجب من اره ازارو و اذیت زیاد دیدم وه همش همینشکلی بود ینی تا وابسته میشم بخاطر همچین چیزایی طرد میشم 

الان یکی هس که میگه خاستگارمه 

میخاستم بدونم کدومشون ادم بهتریه بنظرت نمیدونم ایندم با کدومه اصاا با اینااس یا نه 

ببخشید نمیدنم میتونم هی پیام بدم یانه امیدوارم درکم کنی حالم خوب نیس دلم گرفته  الان کسی که بش ...

نه عزیزم موردی نداره ، خوشحال میشم کمکی کنم ، امیدوارم هرچی به صلاحته اتفاق بیوفته 

اگه فقط به این دلیل همچین حرفی زده فرد مناسبی نیس ، 

چن وقته تو رابطه این؟ حس میکنم حسش درون حد جدی نیس ..

عین چی میفهممت تجربه داشتم منم ، خیلی سخته عزیزترین کست ترکت کنه اونم باوجودی که میدونه چه احساسی داری 

تو نگاهش یه غمی هس ولی میخواد اهمیت نده  ، احتمالا رفتار اخرش به این مربوط باشه

بش گفتمم بیا برا اخرین بارر ببینمتت فک نکنم قبول کنه 😪😪اسمش طاهاس

انرژی منفی یه شخصی دورمه  تمرکزم به کل پرید شرمندت من یکمه دیگه ریلکس بود میام دقیقتر برات میگم 

سوالای جدیدم داشتی بنویس واسم آن بشم جوابتو میدم گلی

نه عزیزم موردی نداره ، خوشحال میشم کمکی کنم ، امیدوارم هرچی به صلاحته اتفاق بیوفته  اگه فقط به ...

عزیزی 💜💜

من قبلاااا حدود دوسال پیش عاشق یکی شدممم ادلین عشقم اولین کسی که دیدممممممممم طوری که بعد رفتنشش ۱ ساللل نتونستمم راحتت باشم حتی کسیو نتونستم وارد زندگیم کنم تا ۱ سال  هر شب کارم گریه بود خیلییی تلاش کردممم واسش ولی نخاس یکیو میخاست باش س...ک...س  کنه منم بخاطر شرایط خانوادم نمیتونستمم هنوزم دوسش دارم ولی دیگه پذیرفتم خوشحالم درکم میکنی 

بعداش با طاهاا اشنا شدم هیچ حسی بش نداشتم هنوزم عاشقش نیستماااا فقط نمیخام از دستش بدم نمیخام دوباره طرد بشم سر یه چیز چرتت فقط دوسش دارم 

هم اینکه میدونم دوسم داش  همه بم میگن هم بانمکیی هم خوشتیپ ظاهری  ولی بخاطر همین طرد شدنا اون یسال اعتماد به نفسم زیر صفر رسید باورت میشه 

همین الان ۳ نفر بم پیشنهاد دادن که یکیش میشه همون که میگه قصدم ازدواجه ۳۰ سالشه  

اون دوتام همسنم هستن 

نمیدونم کدوم انتخاب کنم دوباره طرد نشم خسته ام دیگه 💔💔💔💔 نمیدونم حست میتونه کمکم کنه ازین ۳ نفر کدوم باش اینده دارم اگه اسم لازمه بگم اگه هم خوب نیستن هیچی 

عزیزی 💜💜 من قبلاااا حدود دوسال پیش عاشق یکی شدممم ادلین عشقم اولین کسی که دیدممممممممم طوری که بع ...

میفهمم چی میگی مثل عشق یه طرفه میمونه این وس دل تو گیر میکنه درد بدشم رو دوش تو میوفته  :) خصوصا عشق اول باشه مسگن عشق اول هیچوقت فراموش نمیشه ، واقعا خیلی شرایط سختی میگذرونی 

احساسش به ادامه رابطه  برگشت و عقب رفتن هست یعنی ممکنه باز بهت پیام بده باز بره یچیزی بشه رابطه هه درست شه ولی موندگار نیس موقتیه این وضعیت نمیدونم برات رخ داده یا نه ولی هست برات مراقب این موصوع باش ، اولش سخته پذیرفتن برات کم کم زخمت بهبود پیدا میکنه و اینکه یه حسرتی یه غمی تو نگاهش میبینم بعد از کات ،پرسیدی ازم که میاد ببینمش یا نه به احتمال زیاد به زبون بگه قبول نمیکنه و نیاد ولی از دور نگاهش بهت هس ، دلش پیشته بااین حال یچیزی جلوشو میگیره نخواد این رابطه ادامه پیداکنه و درگیر احساسات بشه

یه یسری ویژگیا راجب ازدواجت با مردی که درونگرا و محتاط میزنه گفتم اگه بین ویژگی خاستگارت نیست احتمالا هنوز اشنایی نداشتین ، زمانشم خیلی نزدیک یا خیلی دور نیس حد وسطه 

اره دقیقا میدونم چه حسیه مدام ترس از دست دادنشو داری ن؟ سر چیزا کوچولو اضطراب میگیری و بهش بدبین میشی  دست خودتم نیستاا طرف فکر میکنه بهش اعتماد نداری ، ولی حتی خودتم نمیتونی به خودت بفهمونی این چه حسیه که کنترلشم حتی دستت نیست ..من قربانی همچین چیزی بود و رابطم خراب شد ، اعتمادش بهم رفت 

امیدوارم یه فرد خوووب که هواتو داشته باشه همیشه ازدواج داشته باشی باهاش 

بین این ۳ تایا اسمی گزینه ای میخوره یعنی یه پاسخ دقیق میخواد که من تو اینا دقیق نیستم ، اما شخصیتشو یا یسری مشخصات ظاهری میتونم بگم ، چک کن اگه میخوره بهش اون مناسبت هس

اول از همه یه شخص اماده ، ممکنه الانشم مدنظرت داشته باشه یا اینده نزدیک اشنایی داشته باشی ،کمی کم حرف ، از دید بقیه ممکنه کمی جدی یا مغرور بنظر برسه با هرکسی صمیمی نیس ، محتاطه ولی اهل رقابت و هیجانم هست  ، معمولا لباس تیره به خصوصا سورمه ای و مشکی میپوشه ، موهاش و چشماشم مشکیه ، ممکنه خیلی بلد نباشه احساساتی رفتار کنه یا ابراز علاقه اما ته دلش مسئول میدونه خودشو ازت محافظت کنه ، هواتو داره و بهت فضایی برای تنهابودن میده که زمان ناراحتی لازم داری ، مراقبته همیشه 

احترام نگه دارم هست

حسم نسبت به خاستگارات هم میگه که پله پله اشنایی رو ببر جلو ، یهو قبول نکن قبلش خوب بشناسشون ،

و این واسه این حس طرد شدن با یه مشاور یا روانشناس سعی کن صحبت کنی که بهت کمک کنه رفعش کنی ..خدایی نکرده مشکلات روحی رو تشدید نکنه برات 

میفهمم چی میگی مثل عشق یه طرفه میمونه این وس دل تو گیر میکنه درد بدشم رو دوش تو میوفته  :) خصوص ...

ممنون عزیزم 

این ویژگیاا که گفتیی شبیه همینی هس که گفتم قصدش گفته جدیه همین خاستگارم 

میدونی بخاطر همون شکست عشقی که خوردمه طبیعیهاهوم عشقم یطرفه بودد خیلی سخت گزشتت بدتر از مرگه چون بخاطر یه دلیل الکی گزاشته رفته این حس برام اومده بود ترس داشتم  نفر بعدی ام بره که این تو جامعه ماا که همه دنبال س..کسو عکس نوددن طبیعیه دختری که نده رو نخان  دوستمم روانشناسه میگه ادم خوبش بیاد رابطه درستو تجربه کنی کلاا میفهمی رابطه واقعی چه شکلیه 

راجب اون حسرته راچب طاهام که گفتی اتفاقا یه پروفایلزاشت که همچین چیزی بود متنش که یکی میمیره موریانه بازوهاشو نخوردن پرسیدن چرا گف این بازوها حسرتت در اغوش گرفتنن کسیو داره ..اون چیزی که گفتی  اره منم حس میکنم برم ببینمش به نفعم نیس حس میکنم با اینکار برمیگرده خودش دوباره ولی بازم میره قبولم کرد راستی ولی سین نزدم هنوز 

اصاا تو یه وضعی از زندگی امم که همچی با هم پیش اومده قر و قاطی شده همچی 😑😑😂😂😑

ممنون عزیزم  این ویژگیاا که گفتیی شبیه همینی هس که گفتم قصدش گفته جدیه همین خاستگارم  ...

خواهش میکنم 

پس به احتمال زیاد خودش باشه ، سعی کن اشناییتون رو بیشتر کنین که خوبو بدش رو هم متوجه بشی ، و اینکه از همون اولش بهتره باهاش درمیون بذاری ..که اسیب بدی دیدی و نمیخوای دوباره تکرار بشه ، و اینکه اگر اتفاقی افتاد بهت حق بده ، واقعا هیچکس جای تو نیس نمیتونه دقیقا بفهمه چی رو داری متحمل میشی این طرد شدنه واقعا تو روحو روان اثر بدی میذاره من از بچگی ضربه خوردم از خونوادم دوستو اشنا همه 

اره صدرصد ، تجربه بدی داشتی و نمیخوای تکرار بشه ، و حق هم داری اسیب دیدی نباید دوباره تکرار شه

دقیقااا این حرفشو بشدت قبول دارم ، جامعه که کلا داره رو به این چیزا میره خودش میشه گف فقط ۵ درصد ادم درستش پیدا میشه کمن و سر فرصتش که برسه خدا خودش سرراهت قرارش میده 

امیدوارم حداقلش بار دزگه اسیب نبینی از عشق ..بنظر خودم که بهتره یه مدتی تو رابطه نباشی ، اما چون سنت داره کم کم بالا میره این فرصت ممکن بعدا برات پیش نیاد پس خوب دقت کن و از همون دوستت که روانشناسم هس برا خاستگارات کمک بگیر ان شاءالله که هرچی خیره برات اتفاق بیوفته 

پس درست بودن .. سعی کن وابستگیتو بهش کمتر کنی کم کم به خودت فرصت بدی چیزای بهتری تجربه کنی 

2706