2752
2734

نمیگم هیچی.... ولی واقعن یه موقعا یسری تاپیکا و کامنت هایی رو میخونم که مغزم سوت میکشه... 

رسما تو دنیای واقعیم قفله😐... 

بابام، مسئولِ مسئولیتام نیست...:/

بیست سی درصد

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

شاید بیست و پنج صدم درصد

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2731

۱۰درصد

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

اینکه چقدر بعضی مردم پست هستن و چشم خوشحالی و خنده حتی خواهر یا برادر خودشون ندارن چه برسه به جاری یا خواهر شوهر خودشون ... واقعا خیلی حسادت و حسرت می‌خورند به زندگی دیگران

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

با دنیای اطراف من خیلی متفاوته ولی معتقدم واقعیت جامعه همین نی نی سایته مردم تو واقعیت صورتشون رو با سیلی سرخ نگه میدارن ، خود دارن و هیچی نمیگن ولی اینجا چون همه ناشناسن واقعیت ها راحت گفته میشه بدون ترس از قضاوت شدن

کاربری دست دونفره

از لحاظ اقتصادی نی نی سایت  با دنیای من خیلی تفاهم داره ولی آنان از لحاظ عاطفی ...

رابطه ها، زن و شوهر...پدر و دختر ، خواهر با خواهر 

یعنی واقعا اینجور تاپیک هارو میخونم میگم خداروشکر خانواده ی خوبی نصیبم شده و من اصلا طاقت این مدل رفتارهایی که نی نی سایتی ها میگن رو ندارم 

شب شراب نیرزد به بامداد خمار...

من که حس میکنم اکثرا تو یه قاره دیگه هستن و داریم با هم تبادل نظر میکنیم 😂

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

حرفایه دلشونو میزنن دیگه چیزی که متاسفانه واقعیته جامعس

‏کاش زندگی از آخر به اول بود. پیر به دنیا می‌آمدیم. در رخداد یک عشق، جوان میشدیم. سپس کودکی معصوم میشدیم، و در نیمه شبی تاریک، با نوازش‌های مادر، آرام میمردیم …🌱🐾
با دنیای اطراف من خیلی متفاوته ولی معتقدم واقعیت جامعه همین نی نی سایته مردم تو واقعیت صورتشون رو با ...

نه والا یسری چیزا رو بیرون ام نشون میدن بعضیاشون

حرفایه دلشونو میزنن دیگه چیزی که متاسفانه واقعیته جامعس

اینکه با بدترین کلمات از خانوادشون میگن حرفای دلشونه! 

عزیزم من با همه نیستم ولی خب خیلی زشته طرز برخورد بعضیا اینجا... 

تاپیک میزنن فامیل شوهرم این و گف اونو گف منم چهارتا گذاشتم روش بشون گفتم الان حق دارم ناراحت شم؟ 

خب اینجا چی میشه گفت به این خانوم،، 😐

اینکه با بدترین کلمات از خانوادشون میگن حرفای دلشونه!  عزیزم من با همه نیستم ولی خب خیلی زشته ...

من تو اینطور تاپیکا نمیرم خدایی 

اعصابم نمی‌کشه

خیلیاشون از روی اعصبانیت سریع تاپیک میزنن و خودشونو خالی میکنن 

‏کاش زندگی از آخر به اول بود. پیر به دنیا می‌آمدیم. در رخداد یک عشق، جوان میشدیم. سپس کودکی معصوم میشدیم، و در نیمه شبی تاریک، با نوازش‌های مادر، آرام میمردیم …🌱🐾
2706