2733
2734
عنوان

کسی بلده برام فا.ل بگیره 😞 داغونم

| مشاهده متن کامل بحث + 11586 بازدید | 1442 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بببین میبینم که داره یه چیزو ازت پنهان می‌کنه پنهانکاری داره خیلی مواظب هست تو از موضوعی بو نبری نمی ...

وای خدا داره رابطه شروع میکن 

توروخدا بگو من چیکار کنم 😭😭 چیکار کنم توروخدا بگو چیکار. کنم نکنه بگو 😭😭😭 دارم میمیرمممم

واسه برادر منم میگیری هفته پیگه قرار آشنایی داره ، بنظرت جور میشه واسه ازدواج؟

به نیت ازدواج گرفتم، با رعایت شئونات و خط قرمز ها خیلیم خوبه انشالله خیره🤎✨

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست
@iiiisosn    

ببین نمیتونم حتما بگم فلانی چون هر کدوم معایب و محاسن خودشون رو دارن و فالت کلی تر میشه اما این وسط شایعه هایی میبینم به شایعه ها دقت حالا مثلاً در مورد اونا یه چیزایی شاید شنیده باشید اما بادامی که راست تره و بیشتر مردمی تره اون مناسب تره برای شما

2706