2733
2734
علتش چیه ؟چرا حرف نمیزنه؟

نمیدونم یهو بدون دعوا بدون بحث بدون اتفاق خاصی از هم جدا شدیم حتی خدافظی نکردیم اونجوری که مثلا من بگم برای همیشه خدافظ نه اون پیام داد نه من موند سنگین شد

میشه برای سلامتیم یه آیة الکرسی بخونید😍
نمیدونم یهو بدون دعوا بدون بحث بدون اتفاق خاصی از هم جدا شدیم حتی خدافظی نکردیم اونجوری که مثلا من ب ...

خب ببین انگار یکی بینتون تفرقه انداخته با حسادت یا حرف نفر سوم نیست تو خودت مثلا ی استوری بزار واکنششو ببینی یا پیام بده بگو خواب بد دیدم بهت و اینا سر حرف و باز کن

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرخالم قبل عید ازم خواستگاری کرد چهارماه باهم حرف زدیم الان ۲۵روزه باهم در ارتباط نیستیم من چه خاکی ...

هیییییی من یکسال با یه پسری بودم که دوستش داشتم و فکر میکردم اونم حسش مثل منه اما یدفعه رفت و داغونم کرد چهارماهه روزگار ندارم، یکی دوروزه فهمیدم رفته خاستگاری دختر داییش😭

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن
خب ببین انگار یکی بینتون تفرقه انداخته با حسادت یا حرف نفر سوم نیست تو خودت مثلا ی استوری بزار واکنش ...

اره نفر سوم هستش پیج همو نداریم خسته شدم از بس من شروع کننده رابطه شدم 

2731
اره نفر سوم هستش پیج همو نداریم خسته شدم از بس من شروع کننده رابطه شدم 

ببین سعی کن ب سمت خودت طمع کارش کنی و رابطه خاله و مامانتو محکم کنی مثلا زنگ بزن گاهی حاله خاله رو بپرس کادو براش سفارش بده پست کن حال شوهر خاله رو از خاله بپرش فامیل میشه اینکارا رو کرد غریب نه تو ک فامیلی استفاده کن

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
خیلی داغونم منم

من اینقدر التماسش کردم اما رفت گفت خانوادش مجبورش کردن🥺😭مگه میشه پسری مجبور بشه تو این زمانه دختر هم به حرف خانوادش گوش نمیکنه💔، دستام اینقدر میلرزه که نمیدونم چیکار کنم😭

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن
ببین سعی کن ب سمت خودت طمع کارش کنی و رابطه خاله و مامانتو محکم کنی مثلا زنگ بزن گاهی حاله خاله رو ب ...

با این خالم اصلاااااا صمیمی نیستیم حتی یک بارم زنگ نزدیک اصلا نمیشه این کارو کرد 

خیلی دوسش دارم خیییییلی