2733
2739

سلام آموزش صفر تاصد آرایش فقطططط با 10 هزار تومن همه چیزش هست از معرفی محصولات تا آرایش و شناخت انواع پوستو پاکسازیو آرایش عربیو اسپانیایو ترکیو خط چشم و کانتور و..... هست تو پکیج اموزش با شیما وفایی که تو بازار قیمتش ۴ تومنه میتونین تو گوگل سرچ کنین برای اعتماد هم دو تا سه ویدیو رو اول میفرستم بهتریننننن اموزشو داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۰ هزار تومن😐من خودم ارایشگرم بیش از ۱۰ میلیون میشه

بزرگ‌ترین ترس ما در برابر مرگ درد نیست. آنچه ما را می‌ترساند این است که باید کسانی را که دوست داریم بگذاریم و به‌تنهایی راهی سفر شویم.
2742
۱۰ هزار تومن😐من خودم ارایشگرم بیش از ۱۰ میلیون میشه

سلام عزیز من اصلا ارایش بلد نیستم خط چشم و رژگونه و .فقط رژ میزنم و یه ضدافتاب و مداد چشم .نمیدونم چی بخرم لوازم ارایشی .ارایش که میکنم خیلی تغییر میکنم ارایشگاه رفته بودم واس عروسی دعوت میشدم .الان نمیدونم چی بخرم لوازم ارایشی

2740
سلام عزیز من اصلا ارایش بلد نیستم خط چشم و رژگونه و .فقط رژ میزنم و یه ضدافتاب و مداد چشم .نمیدونم چ ...

تو پکیج تمام لوازم ارایش ها موزد نیاز برای همه چیززززززز با توضیح و مارک معتبور گذاشته

سلام عزیز من اصلا ارایش بلد نیستم خط چشم و رژگونه و .فقط رژ میزنم و یه ضدافتاب و مداد چشم .نمیدونم چ ...

درخواست بده برات توضیح میدم

بزرگ‌ترین ترس ما در برابر مرگ درد نیست. آنچه ما را می‌ترساند این است که باید کسانی را که دوست داریم بگذاریم و به‌تنهایی راهی سفر شویم.