2733
2734
عنوان

مردا از زنای سلیطه خوششون میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 3420 بازدید | 88 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نه فقط تو دید اول قیافه براشون مهمه...بعد اگه دختره خوشگل عالم هم باشه ولی اگه زیاد محبت کنه یا مظلو ...

موافقم

صد در صد در صد

اکثر زنایی که سلیطه ان و حرمت نگه نمی دارن ،

شوهراسون تو مثل موم تو مشتشونن

💔🖤
2731
سلیطه دقيقا به چی میگین؟

به زنی که بلده حق خودشو بگیره و جلو مرد سر خم نکنه و کلیشه های مسخره و ضد زن جامعه رو رعایت نکنه میگن سلیطه و ورپریده

There’s a fire starting in my heart. Reaching a fever pitch and it’s bringing me out the dark.Finally , i can see you crystal clear

عجیب ترین تاپیک چند ماه اخیر رو الان دیدم😃😃😃

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

بعد این سلیطگی و خودخواهی اینقدرررر چشماشونو کور میکنه که حاضرن قید زن و بچشونو بزنن

یا خیانت کنن

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜
آدم ازدواج می‌کنه آرامش داشته‌ باشه اينو بگیری بدتر آرامش حداقلی هم دست میدی

دیگه چششاتون کور میشه انگار دست خودتون نیست اصلا 

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜
عجیب ترین تاپیک چند ماه اخیر رو الان دیدم😃😃😃

چیش عجیبه گلم؟

تازه اینم که میگن مردا فقط به قیافه اهمیت میدن هم تا یه حدیش درسته 

اگه زنه سلیطه باشه قیافه هم دیگه براشون مهم نیست طرف میمون هم باشه سلیطه و وحشی باشه فقط

چیش عجیبه گلم؟ تازه اینم که میگن مردا فقط به قیافه اهمیت میدن هم تا یه حدیش درسته  اگه زنه سل ...

نمیدونم واقعا میگی اینا رو ؟ 😄😄😄

حالا قیافه بله تا حد زیادی برای اقایون مهمه ولی خداییش با چه منطقی میگی مردا زن سلیطه دوست دارن🧐😅

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
2706